Wyróżnienie Wiarygodna Szkoła – dla Technikum w ZSP.

Wyróżnienie Wiarygodna Szkoła – dla Technikum w ZSP.
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła w Krynicy - Zdroju . otrzymało Ogólnopolskie Wyróżnienie Wiarygodna Szkoła. W ten sposób ta placówka oświatowa dołączyła do Rankingu najlepszych szkół w Polsce.

W lutym wystartowała nowa edycja programu „Wiarygodna Szkoła dla Liceów Ogólnokształcących oraz Techników”. Rekrutację przeprowadzono również wśród placówek oświatowych z województwa i powiatu małopolskiego.
    Wyróżnienie trafiło do Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła w Krynicy – Zdroju. Podstawowym kryterium jego przyznania było uzyskanie przez placówkę wskaźnika Edukacyjnej Wartości Dodanej, opracowanego w oparciu o wyniki podsumowujące egzamin maturalny.
*****
Program Wiarygodna Szkoła wyróżnia najlepsze polskie placówki oświatowe, które dzięki poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w nim jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczniom. Program jest drogowskazem dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły.
Portfolio wyróżnionych szkół można zobaczyć na Stronie Internetowej Programu : www.wiarygodna-szkola.pl w zakładce " Wiarygodne Szkoły " a także na Facebooku wpisując hasło : " Wiarygodna Szkoła ".

Małgorzata Kareńska fot. materialy prasowe UM.  
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe UM

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica