Zapraszamy na wirtualną salę Kina SOKÓŁ!

Zapraszamy na wirtualną salę Kina SOKÓŁ!
W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią wirusa SARS-CoV-2 działalność wszystkich kin została zawieszona do odwołania. Od blisko dwóch miesięcy żyjemy w świecie bez bliskości kultury, spotkań, bez emocji, jakie wywołuje w nas ciemna sala kinowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzielenia się owymi emocjami, wspólnego doświadczenia i przeżywania wysokiej kultury zapraszamy spragnionych filmowych wrażeń widzówdo wirtualnych sal Kina SOKÓŁ na platformie MOJEeKINO.pl .

Pokażemy filmy, które jeszcze niedawno gościły na kinowym ekranie, oraz filmy, których dotychczas w kinie nie było! Będziemy też wracać do starszych tytułów, które warto przypomnieć. Ponadto na platformie będą odbywać się wydarzenia specjalne: filmy z prelekcją czy spotkania dyskusyjne.

Bezpośredni link do wirtualnej sali Kina SOKÓŁ: : https://mojeekino.pl/show/kino-sokol-nowy-sacz

Zapraszamy!
(przy zakupie biletu na wybrany film należy zaznaczyć z wyświetlonej listy "Kino SOKÓŁ")

Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier.
Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią wirusa SARS-CoV-2 działalność wszystkich kin została zawieszona do odwołania. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzielenia się owymi emocjami, wspólnego doświadczenia i przeżywania wysokiej kultury zapraszamy spragnionych filmowych wrażeń widzów do wirtualnych sal Kina SOKÓŁ na platformie MOJEeKINO.pl .

Andrzej Gulewicz  MTV24
Źródło: Małopolskie Centru Kultury "Sokół"
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica