Zdjęcia złapanych psów w specjalnym serwisie straży miejskiej

Zdjęcia złapanych psów w specjalnym serwisie straży miejskiej
Straż Miejska w Nowym Sączu uruchomiła specjalną stronę internetową, na której umieszczane są najważniejsze informacje. Będą tam też trafiały zdjęcia psów złapanych przez funkcjonariuszy.

Od 25 września tego roku na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Nowego Sącza funkcjonuje specjalna zakładka straży miejskiej. – Chcemy w ten sposób informować mieszkańców o ostatnich wydarzeniach – mówi Dorota Dobrzańska ze Straży Miejskiej. – Na stronę trafiają także zdjęcia wszystkich odłowionych przez funkcjonariuszy psów. Dzięki temu, mogą one uniknąć podróży do schroniska – dodaje Dorota Dobrzańska.

Bardzo często zdarza się bowiem, że odłowione psy nie są zwierzętami bezdomnymi, a uciekinierami. Dzięki informacji umieszczonej na stronie internetowej, właściciele mają większe szanse na odnalezienie swojej zguby.

Odławiane przez straż psy zawsze trafiają najpierw do weterynarza, który bada zwierzę i w razie konieczności wykonuje niezbędne zabiegi, a dopiero później zabierane są do schroniska.
Warto zatem zaglądać na stronę nowysacz.pl, a następnie w tabeli „Na skróty” przejść do „Komunikatów Komendy Straży Miejskiej”.

(MJ)
Fot. KSM

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica