Zmiana organizacji ruchu na ul. Krakowskiej w Tarnowie.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krakowskiej w Tarnowie.
Trwa przebudowa ul. Krakowskiej w Tarnowie. Aktualnie obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu - zamknięte są obydwa pasy ul. Krakowskiej w stronę Rzeszowa, od skrzyżowania z ulicą Kochanowskiego do skrzyżowania z ul. Sikorskiego i Narutowicza. Przystanek autobusowy zlokalizowany za skrzyżowaniem ulic Dworcowej i Pułaskiego jest przeniesiony na pas dzielący jezdnie ul. Krakowskiej. Taki stan rzeczy potrwa do końca tego tygodnia.

W najbliższy weekend - z soboty na niedzielę (z 17 na 18 września br.) - zmieni się tymczasowa organizacja ruchu. Rozpocznie się II etap prac, który pierwotnie był planowany na początek października br. Na tym samym odcinku ul. Krakowskiej zamknięte zostaną obydwa pasy ale w kierunku Krakowa, czyli ruch pojazdów z nitki lewej zostanie przeniesiony na nitkę prawą. Zamknięta zostanie nitka lewa z brakiem dostępu z ulic Puławskiego i Ujejskiego. Przystanek autobusowy od strony kościoła zostanie przeniesiony na pas dzielący jezdnie ul. Krakowskiej.

Przepraszamy za utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań, aby niedogodności związane z tymi pracami były dla kierowców oraz pieszych jak najmniej odczuwalne. Uczestników ruchu prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac, jak i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zadanie o wartości blisko 3 mln zł brutto zrealizuje Skanska na zlecenie Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie. Prace planowo zakończą się 15 listopada 2016 roku.

Skanska S.A.
Zespół ds. Komunikacji/
Communication Team

MTV 24
Źródło : Skanska S.A. Zespół ds. Komunikacji / Communication Team

 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica