Arkadiusz Malinowski "Brak mi Ciebie" nowy singiel na TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV

Opis dodano: 2014-05-05

"Brak mi Ciebie"- Arkadiusza Malinowskiego , to nowa muzyczna propozycja tego młodego i zdolnego artysty. Nagranie "Brak mi Ciebie" to idealny utwór który podbija serca na wiosnę 2014 roku. Aby oddać głos na to nagranie wystarczy kliknąć "Lubię To" pod teledyskiem . Wysyłamy też głosy na adres: top20plmalopolskietv@gmail.com.
Premierowe wydania listy TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV w każdą  sobotę  w Małopolskie.TV
Od lipca 2014  lista będzie prezentowana w radio internetowym  "MAŁOPOLSKIE RADIO'  ( www.malopolskieradio.pl  ) . zachęcamy do oddawania głosów  na to nagranie i Arka Malinowskiego.
Wydawca  MY MUSIC  , które tak zapowiada  to nagranie:

Utwór "Brak mi Ciebie" to kolejny singiel młodego Artysty Arkadiusza Malinowskiego zachowany w konwencji Popowo-Rockowej. Piosenka opowiada nam o dążeniu drugiej osoby wielkim uczuciem, które daje się we znaki mimo rozstania z tą osobą i upływu lat. W dzisiejszych czasach, wielu z nas tak na prawdę nie docenia tego co ma, doszukuję się czegoś lepszego, nowego, szuka nowych doznań czy przygód. Dość często zaczynamy doceniać to co mieliśmy w chwili gdy tak na prawdę stanie się to dla nas tylko wspomnieniem....Utwór "Brak mi Ciebie" powstał przy ponownej współpracy Arkadiusza Malinowskiego ze Stefanem Rudeckim.

Opracował : MAŁOPOLSKIE.TV
Współpraca:  MUSIC MEDIA PRESS-partner relacji z 51.K.F.P.P. OPOLE 2014  dla  Małopolskie.TV (6-8.VI )
Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki  OPOLE 2014  tylko w  TVP , zapraszają  Urząd Miasta Opole  i Telewizja Polska.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica