Charytatywna Zumba party w Krynicy dla Maciusia

Opis dodano: 2012-10-31

26 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Krynicy Zdroju odbyła się akcja charytatywna - Zumba party, z której dochód został przeznaczony na rehabilitację Maciusia Pieniążka.
Impreza powstała z pomysłu Moniki i Dominika Jazic ze Studia Ruchu Fitness Krynica.

Chłopiec jest podopiecznym Fundacji „Zdążyć z pomocą". Do akcji zbierania funduszy włączyła się również Fundacja Małopolskie Serce z Krynicy. Dzięki obu fundacjom zorganizowana została wspaniała impreza - Zumba party.
Maciuś urodził się ze schorzeniem głębokiej głuchoty obustronnej 10 maja 2011 r. By mógł słyszeć i normalnie funkcjonować musi przejść kosztowną operacje wszczepienia implantów. Niestety tylko jeden jest refundowany z NFZ natomiast drugi muszą opłacić rodzice. Dopiero po wszczepieniu implantów chłopiec będzie mógł słyszeć i mówić.
Piątkowa akcja została połączona z zabawą w rytmie zumby party. Zumba jest połączeniem tańca i areobiku. To nic innego jak kroki taneczne z różnymi elementami ruchów plus muzyka.
Na imprezę przybyli zaproszeni goście Burmistrz Krynicy-Zdroju dr Dariusz Reśko, Dyrektor Centrum Kultury Paweł Majoch oraz znany strongman, krynicki siłacz Tomasz Kowal.
Cegiełka dla Maciusia, która była wstępem na imprezę kosztowała tylko -- 10 zł.

Wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji możemy wspierać Maciusia.

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2660
Z dopiskiem: 18359 Pieniążek Maciej Jakub-- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica