Looking4 - Doskonałego (Young Stars) propzoycja na TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV

Opis dodano: 2014-03-12

Zespół Looking4 prezentują nagranie na TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV. "Doskonałego ( Young Stars) ", świeży muzyczny powiew którego brakowało na krajowej scenie muzycznej. Chłopaki z Looking4 mają szansę podbić listy przebojów i dziewczęce serca w 2014roku. Głosy na nagranie wysyłamy na adres: top20hits@interia.pl .wpisując w tytule nazwę listy ,treści tytuł i wykonawcę .
Można też oddać głos klikając  :LUBIĘ TO" . Zapraszamy do wspólnej zabawy  muzycznej .
Nagranie poleca Małopolskie.TV.  Wydawca : MY MUSIC
Najnowszy singiel looking4 nosi tytuł „Doskonałego". Utwór ten został przygotowany specjalnie na Young Stars Festival. Chłopaki włożyli w to ogrom pracy, dlatego już nie mogą się doczekać kwietnia, kiedy to po raz pierwszy zaprezentują swój nowy singiel na żywo! Dodatkowo szykują kilka niespodzianek zarówno dla swoich fanów, jak i dla fanów One Direction.
Looking4 w piosence opowiadają o walce myśli. O tym, jak w dzisiejszych czasach łatwo jest zatracić się w pogoni za przyziemnymi, materialnymi dobrami. Nie liczy się być, liczy się mieć. Podstawowe wartości i uczucia takie jak: miłość, przyjaźń, wierność , szczerość czy oddanie - odchodzą w zapomnienie. Dlatego tym ważniejsza jest świadomość, że jest ktoś, kto nas szczerze kocha, wspiera i jest bezinteresowny. Jedna osoba jest w stanie odmienić życie, przykryć swoją obecnością wszystkie cienie świata, które czasem nas przytłaczają. A co ta osoba w sobie ma. Czy jest to właśnie coś doskonałego?
info: MY MUSIC

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica