Niezwykła videorelacja z zimowej edycji Sony Extreme Series

Opis dodano: 2014-03-04

Pogoda w ostatnią sobotę lutego nie była łaskawa dla fanów zimowych sportów ekstremalnych. Wraz z sześćdziesięcioma reprezentantami freeskiingu, snowboardingu i rowerów na zakopiański stok Gubałówka zawitała gigantyczna mgła i mżawka. Zdecydowanie były to warunki ekstremalne, nawet dla rozgrywania ekstremalnych zawodów. Tym większe należą się wyrazy uznania dla zawodników, którzy dzielnie walczyli w trzech rozgrywanych podczas imprezy konkurencjach.
Pierwszą z nich był Freeskii & Snowboard United Slopestyle gdzie pary złożone z narciarza i snowboardzisty walczyły o podium. Autorami najlepszego wspólnego przejazdu byli Tomek Wolak (snowboard) i Robert Szul (narty), którzy wykonali niezwykle techniczne ewolucje na rurkach, boxach oraz skoczni. Oprócz zasłużonego miejsca otrzymali wartościowe nagrody od firm Sony, Salomon oraz Fox.
Drugą rozgrywaną konkurencją były pierwsze w naszym kraju Freeskiingowe Mistrzostwa Polski w olimpijskiej kategorii slopestyle. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Wygrał zakopiańczyk Wojciech Bulas, który jako jedyny wykonywał ewolucje z najwyższej półki zarówno na rurkach jak i skoczni.
Ostatnią dyscypliną, która pojawiła się podczas Sony Extreme Series Winter Edition były rowery! Reprezentanci dwóch kółek wykonywali powietrzne ewolucję na gigantyczną dmuchaną poduchę. Dzięki salcie w tył z potrójnym obrotem kierownicą nagrody od firmy Dartmoor wygrał Paweł Stachak.
CIĄG DLASZY NASTĄPI…
Winter Edition to pierwsza impreza z cyklu Sony Extreme Series, który potrwa do końca roku. W ramach cyklu zostaną rozgrane jeszcze cztery wydarzenia, a najbliższe czyli festiwal rowerowo-muzyczny Sony Joy Ride Fest odbędzie się już 7 czerwca w Kluszkowcach. Więcej informacji o eventach Sony Extreme Series na extremeseries.pl
PRZYJACIELE IMPREZY
Zawody nie mogłyby się odbyć bez wsparcia sponsorskiego firm Sony, Salomon, Dartmoor, Fox oraz partnerów PKL’u i Plus’a, który od 10 lat wspiera numer ratunkowy 601 100 300. O wyczynach na Gubałówce będą informować patroni medialni czyli Puls Tygodnia, Tygodnik Podhalański, Kaczor Donald, Snow & Free, Radio Eska, Extreme Sport Channel, Giga Sport, Infogram, Bikeboard, Stuff, Snowboard MDS, Skionline.pl, Muzodajnia.pl, Skigo.pl, Skimagazyn oraz opiekuni medialni – Teleexpress i program „Pod Tatrami”. Skrzydeł zawodnikom doda jak zawsze Red bull.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica