PADDiM finał

Opis dodano: 2010-06-01

Krynica dnia 01.06.2010
   Nagrodę Główną (GRAND PRIX "PADDiM") ufundowaną przez Burmistrza Krynicy-Zdroju jury przyznało dla kwartetu dziewcząt z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju: Barbara Gurgul, Monika Mitro, Karolina Babik, Ewelina Gracz.

   W kategorii wiekowej 3 - 6 lat, Jury przyznało:I nagrodę dla grupy "STOKROTKI" z Gminnego Przedszkola nr 2 w Krynicy-Zdroju za przedstawienie "Dom mody 4 pór roku".II nagrodę grupie "MUCHOMORKI" z Gminnego Przedszkola w Bereście za przedstawienie "A ja coś mam".Dwie równorzędne III nagrody:- Grupie "MOTYLKI" z Gminnego Przedszkola nr 2 w Krynicy-Zdroju za przedstawienie "Kochaj przyrodę! Szanuj przyrodę",- Przedszkolu Niepublicznemu w Czyrnej za przedstawienie "Przedszkolaki", "Wiosna zimę przegoniła", "Droga Babciu".

   W kategorii wiekowej 7 - 13, Jury przyznało:Dwie równorzędne I nagrody:- Karolinie Zarzeka z Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu za wykonanie utworu "Piosenka drewnianych lalek",- Szkolnemu Teatrzykowi Szkoły Podstawowej z Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu za przedstawienie "Pinokio".II nagrodę dla zespołu skrzypcowego "VIOLINKI" z Państwowej Szkoły Muzycznej I-go Stopnia z Krynicy-Zdroju za "Wesołą ciuchcię".III nagrodę dla zespołu "KRUSZYNKI Z MUSZYNKI" za inscenizację "Grzyby".

   W kategorii wiekowej 14 - 19 lat, Jury przyznało:Dwie równorzędne III nagrody:- dla koła teatralnego "CENTRUM BEREST" z Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju za przedstawienie "Dziady cz.II",- Szkolnemu Teatrzykowi Szkoły Gimnazjalnej z Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu za przedstawienie "Balladyna".

   W kategorii taniec, Jury przyznało:Dwie równorzędne I nagrody:- dla Sandry Zborowskiej z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju za wykonanie układu tanecznego "Szamanka",- dla formacji tanecznej FUNKY DOLLS gr. II z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju za wykonanie układu tanecznego "Break out" i "Irlandzki motyl".II nagrodę dla zespołu tanecznego breakdance "BUTTERFLY" z Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju za autorski taniec.III nagrodę dla formacji tanecznej FUNKY DOLLS gr. I z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju za wykonanie układu tanecznego w stylu funky.

   W kategorii muzyka, Jury przyznało:Dwie równorzędne I nagrody:- dla "DZIECIĘCEJ ORKIESTRY KAMERALNEJ" z Państwowej Szkoły Muzycznej I-go Stopnia z Krynicy-Zdroju za "Con te partiro",- dla zespołu rockowego "OPTYMA" za wykonanie utworów "Władza górnych praw", "Platonica", "Optyma".Dwie równorzędne II nagrody:- dla Anny Mikrut Publicznego Gimnazjum w Krynicy-Zdroju za utwór "Mix" Cezika,- dla zespołu "FREEGAMES" z Wiejskiego Domu Kultury w Tyliczu za utwory "Raper" i "Po zwycięstwo".III nagrodę dla Barbary Adamczyk z Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju za piosenkę "Nie daj mi odejść".

   Ponadto, Jury postanowiło wyróżnić:- Karolinę Wolak z Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju za taniec w stylu "Show Dance",- Perkusistę zespołu hardrockowego "THE NOISE" z Krynicy-Zdroju.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica