Trailer Gali MMA Rzeszów Olimp Extreme Fight Carphatian Primus Belt -- Runda II 24.02.2012

Opis dodano: 2012-02-25

Piątkowy wieczór w rzeszowskiej Hali Pod promie obfitował w wielkie, sportowe emocje, a wszystko to za sprawą drugiej gali mieszanych sztuk walki -- Olimp Extreme Fight -- Carphatian Primus Belt. Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa -- Tadeusza Ferenca oraz firmy produkującej specjalistyczne suplementy diety -- Olimp Laboratories.

W szranki stanęli zawodnicy z Polski, Węgier i Białorusi, których mogliśmy podziwiać w 10 walkach ( w tym: 1 przed walka w kategorii juniorskiej, 5 walk w ramach meczu w formule MMA Polska -- Węgry, oraz 4 walki ćwierćfinałowe w kategorii + 93kg). Oczywiście największe emocje budziły te ostatnie, gdyż stawką był awans do półfinałów turnieju, które odbędą się już w maju na kolejnej gali MMA w Nowym Sączu.

Wyniki walk: Przed walka: Nikodem Janik vs. Wojciech Bełchowski -- zakończyła się wygraną Janika w I rundzie, przez dźwignię skrętną na stopę. Kolejną atrakcją gali był tzw. mecz Polska -- Węgry w formule MMA, w którym nasi reprezentanci odnieśli zwycięstwo nad rywalami, wygrywając 4 z 5 pojedynków (Klaczek, Szymuszowski, Sobczyk, Staszewski). Głównym atutem Polaków była walka w parterze.
Polska vs Węgry

66 kg.: Krzysztof Klaczek (3-2) vs Kiss Károly (2-2)

70 kg.: Janusz Staszewski (1-0) vs Ládi Tamásl (1-0)

77 kg.: Grzegorz Lipski (3-2) vs Kálucz Martin (1-1)

80 kg.: Wiktor Sobczyk (8-4) vs Dolog György (3-3)

84 kg.: Kamil Szymuszowski (5-0) vs Ökrös Sándor (2-1)

Do półfinałów turnieju Carphatian Primus Belt awansowali: Karol Celiński, Marcin Tybura, Michał Andryszak i Szymon Bajor. Zawodnicy praktycznie do ostatniej chwili nie wiedzieli, z kim będą walczyć, gdyż przeciwników wybierano im w drodze losowania podczas gali MMA . Marcin Tybura (United Gym) vs. Andrzej Kosecki (Grota Trolli) -- zwyciężył Tybura przez duszenie zza pleców. Marcin Zontek (Jelenia Góra) vs. Michał Andryszak (Fighting Division Bydgoszcz) -- walka przerwana w I rundzie przez sędziego, wygrana Andryszaka. Karol Celiński (Arrachion Olsztyn) vs. Wasilij Kachan (Białoruś) -- przeciwnik Celińskiego poddał się w II rundzie. Szymon Bajor (Spartakus Rzeszów) vs. Norbert Piskorski (MMA CSW Herkules Łęczna) -- walkower. Bajor ma zapewniony awans bez walki, bo jego przeciwnik nie stawił się na ringu.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica