"Będziemy bawić się" zespołu EGO , jednym z hitów nocy sylwestrowej i "MUZYCZNEJ ZIMY 2016 MTV24.TV"

"Będziemy bawić się" zespołu EGO , jednym z hitów nocy sylwestrowej i "MUZYCZNEJ ZIMY 2016 MTV24.TV"
EGO Muzyczna Zima2016 MTV24.TV
Nowy 2016 Rok zespół EGO którego leaderem,wokalistą i autorem piosenek jest Grzegorz Starosta powitał na plenerowej imprezie organizowanej w Jedlina -Letnisko ( koło Radomia) . Przeboje "Tak ,Tak,Tak" i "Będziemy bawić się" rozgrzewały licznie zgromadzoną publiczność, a sam artysta w rozmowie z fanami i organizatorami potwierdził gotowość przyjazdu i zaśpiewania przed tą wspaniała publicznością . Zespół EGO to jeden z najlepszych debiutów minionego 2015 roku w kręgu muzyki tanecznej i disco  polo. Rok 2016 zapowiada się koncertowo ,i promocyjnie . Nowe teledyski zwiastować będą kolejne single zdebiutanckiego krążka który zapowiadany jest na wiosnę 2016, a już w styczniu pojawi się promo płyta zawierająca sześć nagrań Grzegorza , wykonywane już na koncertach i prezentowanych w rozgłośniach radiowych. Płyta dostępna będzie na portalach społecznosciowych media patronów tego wydawnictwa . Dzięki Dee Jay Mix C lub płyta trafi do porfesjonalnych klubów muzycznych i w ręce mediów na trenie całego kraju. Pracowicie zapowiada się okres od czerwca do września br. gdzie planowana jest duża letnia trasa koncertowa na której zaprezentruje się zespół wraz zawodowymi tancerzami i specjalnie przygotowanym programem koncertowym. EGO zaprezentuje też najnowszy singiel na lato 2016 roku w trakcie tegorocznego festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu ,promocja medialna i możliwość rozmowy z EGO przez dzienniakrzy akredytowanych przy tegorocznym festiwalu.
Album EGO promuje działalność fundacji A.R.T.przeciwprzemocy.pl dla kórej wystąpi na specjalnych koncertach w czerwcu 2016 roku w ramach festiwalu rodzinnego na terenie kraju. Media patronat nad krążkiem obięła min: telewizja MTV24.TV , ATV , ITV , Planeta Kobiet , Imperium Kobiet , LBQ , Managernaobcasach.pl , A.R.T.przeciwprzemocy.pl , mamanaobcasach.pl, Disco Polo Mix i inni.... Gratulujemy mlodemu artyście i życzymy sukcesów w nowym roku .
"Będziemy bawić się" zespołu EGO , poleca "Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV"

Specjalnie dla widzów MTV24.Tv , sympatyków  listy DISCO TOP 15 HITS DISC O POLO MIX MTV24.TV i fanów zespołu EGO ,prezentujemy foto relację z sylwestrowego koncertu Grzegorza Starosty ( EGO).

Opracował : MTV24.TV
Foto : Zespół EGOKomentarze

2016-01-04 14:54:36 - Nikusia ip:193.59.167.8
Super koncert! Piosenka" Będziemy bawić się" cudowna:) To będzie HIT tego roku:)) Zabawa Sylwestrowa z zespołem EGO niezapomniana. Oby więcej takich imprez w Jedlni Letnisko:)))))
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica