DANCE PL TOP 5 ( Muzyczne Propozycje MTV24.TV & DAYLIGHT CLUB

 DANCE PL TOP  5 ( Muzyczne Propozycje MTV24.TV & DAYLIGHT CLUB
Vexel w "Daylight Club" i MTV24.TV
Wiosna to idealna pora aby wspólnie spędzać weekendowe wieczory. Telewizja MTV24.TV zaprasza w każdy weekend ( piątek,sobota,niedziela ) na niezapomniane wieczory z prawdziwymi przebojami muzyki pop,dance i disco polo. "Daylight Club" oś Teatralne 10 w Krakowie.
Telewizja MTV24.TV patronuje medialnie i zaprasza  na muzyczne bitwy najlepszych prezenterów muzycznych , nie zabraknie konkursów z nagrodami , koncertów , promocji płyt .
W trakcie weekendowych muzycznych spotkań nie zabraknie nagrań z list przebojów widzów telewizji MTV24.Tv.
Już 10 kwietnia zapraszmamyna mega  taneczny konkurs sympatyków duetu Modern Talking , udział w wyborach miss i mistera tego piątkowego wieczoru których wybierać będą nasi widzowie. Nie zabraknie tortu z okazji 200 notowania listy TOP 20 PL HITS MTV24.TV. Liczne płyty dla uczestników imprezy i muzyczne niespodzianki.
A 17kwietnia wspólnie z zespołem  VEXEL obchodzić będziemy ich 20 lecie pracy artystycznej . Koncert w trakcie którtego zespół wykona swoje największe przeboje . Nie zabraknie wspólnych zdjęć  i realziacji  programu telewizyjnego.
Zapraszaszamy do wspólnej zabawy ,  a dziś prezentujemy  TOP 5 muzyczny propozycji do najnowszego wydania listy DANCE  PL TOP 15  H ITS MTV24.TV, która premierę  m a w każdą sobotę . 
Chcesz oddać głos na propozycje wystarczy kliknąć "LUBIĘ TO" znajdujące się w tym  artykule . Głosy i muzyczne propzoycje na listę przebojów wysyłajcie pod adresem : danceplhits@gmail.com
Za tydzień rozlosujemy 5 zaproszeń na imprezę w "DAYLIGHT CLUB" ( 10.IV 2015 r ).

    -   DLA CIEBIE NIEBO - VEXEL feat: DAVIS
    -   MÓWIĘ TOBIE CHODZ - START
    -   WEEK ENDOWY SEN - QUEST
   -    NIE ZWARIOWAĆ - M.JOY
   -     TYLKO KOCHAJ MNIE - LIMITH

Współpraca: DEE  JAYMIX CLUB ,  MUSIC MEDIA PRESS , SONY MUSIC , VANILA RECORDS


Opracował : MTV24 .TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica