CHARAKTERNY EXCES na szczycie disco polo

CHARAKTERNY EXCES na szczycie disco polo
 CHARAKTERNY EXCES na szczycie disco polo

Zespół muzyczny Exces, który tego lata wylansował wielki muzyczny przebój „Mazury”, będzie miał dla swoich fanek specjalną niespodziankę. „Charakterni w Muzyce” to zapowiadane koszulki z gwiazdami muzyki tanecznej i pop, połączone ze sportowym brzmieniem jednej z najlepszych firm odzieżowych - marki CHARAKTERNI.

Jeszcze w sierpniu pojawi się koszulka Charakterny Exces w limitowanym nakładzie - 50 sztuk na Polskę. Specjalne koszulki będą rozprowadzane przez zespół Exces i One Media. Finałem „koszulkowej” akcji będzie wizyta zespołu w warszawskiej siedzibie Fundacji A.R.T. przeciw przemocy, gdzie zespół zaśpiewa nagrania z debiutanckiej płyty. Nie zabraknie przekazania upominków dla dzieci i młodzieży Fundacji.

Osoby zainteresowane zakupem takiej koszulki odsyłamy do One Media. Wystarczy wysłać e-maila na adres: onemedia@interia.pl, wpisując imię i nazwisko, numer telefonu i rozmiar koszulki. Projekt jako pierwsi zaprezentujemy w przyszłym tygodniu.

Redakcja muzyczna myśli już o akcji  MUZYCZNA ZIMA 2017/2018 , będą tylko dla uczestników  akcji w  Szkalrskiej Porębie  i  Muszynie dostępne specjane  bluzy zimowe "CHAARKTERNI W SPORCIE"Opracował  : ONE MEDIA ,  Współpraca : Planeta Kobiet , CHARAKTERNI 


  
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica