Grzegorz Starosta ( EGO) zdobywcą nagrody "Talent Roku 2015 -Muzyka Taneczna - wg. MTV24.TV i Planety Kobiet

Grzegorz Starosta ( EGO) zdobywcą nagrody "Talent Roku 2015 -Muzyka Taneczna - wg. MTV24.TV  i Planety Kobiet
EGO odkrycie 2015 roku
Grzegorz Starosta ( EGO) zdobywcą nagrody "Talent Roku - muzyka taneczna 2015" - MTV24.Tv i Planeta Kobiet. Wręczenie nagrody w dniu 6.02. w ramach cyklu koncertu Planety Kobiet "Planeta Hitów". Koncert promuje działanie fundacji A.R.T.przeciwprzemocy.pl a odbędzie się w gościnnych progach Hotelu Mercure Dosłońce Conference & Spa. Pożegnanie karnawału 2016 z "Planetą Hitów " w dniach 5 i 6 lutego. od godziny 20.00.

Grzegorz Starosta - leader i wokalista zespołu EGO , który powstał w 2015 roku a już odnootwuje spore sukcesy.. Przeboje" "Będziemy bawić się"  i  "Tak , Tak , Tak" to prawdziwe wizytówki zespołu. Utwory EGO utrzymane są w konwencji muzyki tanecznej i disco polo.,Klipy prezentują liczne stacje telewizyjne i radiowe. W lutym ukarze się ich pierwszy album zawiejacy dobrze znane piosenki jak i premierowe. Album   będzie dostępny we wszystkich  dobrych klubach muzycznych , DEE JAY MIX CLUB ,rozprowadzi płytę wśród renomowanych prezenterów radiowych i dj wspomnianą plytę która nosi tytuł "Będziemy bawić się".
Wspaniałą zabawę i i show na scenie zapowiada Grzegorz wraz z ekipą taneczną .W lutym zespół zrealizuje zdjecia do kolejnego teledysku który zostanie zrealizowany przez ekipę telewizji MTV24.TV.


Zespół Ego został utworzony w maju 2015 jego liderem i wokalistą jest właśnie Grzegorz Starosta.- Kompozytor i autor tekstów swoich utworów. Pierwszy utwór „Będziemy bawić się” powstał w czerwcu 2015 roku. Formacja Ego Jest dość młodym zespołem w nurcie muzyki Disco-Polo dobrze promującym i zapowiadającym. Twórca zespołu postawił sobie za zadanie aby pozostać przy klasycznym stylu tego rodzaju muzyki. Aby uzyskać znakomite brzmienie jego utwory powstają w polskich oraz zagranicznych studiach nagrań. Jednym z ostatnich sukcesów Zespołu Ego To zdobycie I Miejsca na Gali DISCO-POLO w Gminie Tarłów. Kolejny z hitów zespołu to piosenka Tak tak tak. Utwory zyskują coraz większą oglądalność.

Rok 2016 to wpsólna trasa zespołu EGO  i KEEPCAN ENERGY DRINK , zapraszamy wszystkie kluby które chcą gościć zespół ,wraz zdegustacją najbardziej energetycznego napoju na 2016 rok ,wspólnie bawić się , zdobywać nagrody i muzyczne niespodzianki . Zapraszamy organizatorów o kontakt na adres: mmp@poczta.fm  , tel: 506-784-988 w godzinach : 10.00 do 17.00.

MTV24.TV / PLANETA KOBIET / DEE JAY MIX CLUB  / KEEPCAN ENERGY DRINK /  Zapraszają na koncerty zespołu EGO , zdobycia i wysłuchania albumu "Będziemy bawić się"

Opracował : MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica