LOVE DISCO ( 4 ) z dnia: 26.07.2018 r - Planeta Hitów Muzyczne Lato MTV24.TV

LOVE DISCO ( 4 ) z dnia: 26.07.2018 r - Planeta Hitów Muzyczne Lato  MTV24.TV
Caprii
Love Disco ( www.lovedisco.pl ) i widzowie telewizji MTV24.TV , tworzą TOP 10 Disco Dance. Dziś na szczycie zespół okrzyknięty przez wszystkie Panie jako najprzystojniejszy tego lata . CAPRII z utworem "Przytul się" . Na podium LA MARO i STACH.

Głosy do kolejnych wydań LOVE DISCO przesyłamy na adres: onemdia@interia.pl

Przypominamy o naszej wspólnej akcji fonograficznej .
Na pierwszym krążku "LOVE DISCO" z usłyszymy min: "Wakacyjna Przygoda" , "Moje pragnienia" - LA MARO , i wiele tanecznych hitów znajdzie się na specjalnym krążku CD , promującym działanie FUNDACJI PRZECIW PRZEMOCY w RODZINIE. Twarzami cyklu imprez będą sportowi przyjaciele akcji i fundacji. Na pierwszy "ogień" zaprezentuje się nominowany do nagrody "Sylwetka Lata 2018" portalu Planeta Kobiet , sportowiec, , model WOJCIECH CZERENDA , który specjalnie dla fundacji zrealizuje sesję zdjęciową na kalendarz 2019 roku . Sesja odbędzie się w pięknej Krynicy -Zdroju . Wojtek został już zaproszony na cykl wspólnych koncertów i imprez muzyczno - sportowych na akcję MUZYCZNA ZIMA 2019 która odbywać będzie się w Muszynie , Szczawniku i Krynicy - Zdroju.

Zespoły , wokaliści , wokalistki , którzy chcą wspierać naszą akcję i znaleźć się na tym promocyjnym krążku "LOVE DISCO" prosimy o kontakt telefoniczny , pod numerem tel : 884 - 029 - 779 ( opłata standardowa operatora ) . dzwoniąc w godzinach 10.00 - 17.00 .

Pierwsza płyta składanka będzie miała swoją premierę 7.09. "LOVE DISCO HITS" . Na krążku znajdą się dobrze znani wykonawcy i ich przeboje jak i najbardziej obiecujące debiuty 2018 roku prezentujące swoje nagrania do muzycznych propozycji na jesień 2018 .

LOVE DISCO ( 4 ) z dnia: 26.07.2018 r - Planeta Hitów Muzyczne Lato  MTV24.TV

  1.  PRZYTUL SIĘ - CAPRII 
  2.  WAKACYJNA PRZYGODA - LA MARO 
  3.  LETNIA MIŁOŚĆ - STACH
  4.  WRÓŻKO , WRÓŻKO - LASER
  5.  MAGDALENO - E EVER 
  6.  MALINWY SMAK - DEJW 
  7.  OBIECAŁAŚ  MI - CASSIONO 
  8.  TWOJE IMIĘ - LOOKS
  9.  RÓŻE - DEFIS
10.  GRUBA IMPRA - ALSTAR 


 opracował :  fonomedia group  dla mtv24.tv  
 współpraca ;  LOVE DISCO  / DEE JAY MIX CLUBAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica