LOVE DISCO ( 5 ) , z dnia: 30.07.2018 r Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018

LOVE DISCO ( 5 ) , z dnia: 30.07.2018 r  Planeta Hitów Muzyczne Lato  2018
Caprii
LOVE DISCO , DEE JAY MIX CLUB , FONOMEDIA GROUP i MTV24.TV , zapraszają na najnowsze gorące zestawienie TOP 10 LOVE DISCO ( www.lovedisco.pl ) . W zestawieniu trzy nowości ,które należą do zespołu LA MARO z utworem "Przy Tobie być " , Miglanc zaprezentował " Błękitne oczy " . Na szycie bez zmian trio CAPRII , i ich hit "Przytul się " .

Głosy do kolejnych wydań LOVE DISCO przesyłamy na adres: onemdia@interia.pl

Przypominamy o naszej wspólnej akcji fonograficznej .
Na pierwszym krążku "LOVE DISCO" z usłyszymy min: "Wakacyjna Przygoda" , "Moje pragnienia" - LA MARO , i wiele tanecznych hitów znajdzie się na specjalnym krążku CD , promującym działanie FUNDACJI PRZECIW PRZEMOCY w RODZINIE. Twarzami cyklu imprez będą sportowi przyjaciele akcji i fundacji. Na pierwszy "ogień" zaprezentuje się nominowany do nagrody "Sylwetka Lata 2018" portalu Planeta Kobiet , sportowiec, , model WOJCIECH CZERENDA , który specjalnie dla fundacji zrealizuje sesję zdjęciową na kalendarz 2019 roku . Sesja odbędzie się w pięknej Krynicy -Zdroju . Wojtek został już zaproszony na cykl wspólnych koncertów i imprez muzyczno - sportowych na akcję MUZYCZNA ZIMA 2019 która odbywać będzie się w Muszynie , Szczawniku i Krynicy - Zdroju.

Zespoły , wokaliści , wokalistki , którzy chcą wspierać naszą akcję i znaleźć się na tym promocyjnym krążku "LOVE DISCO" prosimy o kontakt telefoniczny , pod numerem tel : 884 - 029 - 779 ( opłata standardowa operatora ) . dzwoniąc w godzinach 10.00 - 17.00 .

Pierwsza płyta składanka będzie miała swoją premierę 7.09. "LOVE DISCO HITS" . Na krążku znajdą się dobrze znani wykonawcy i ich przeboje jak i najbardziej obiecujące debiuty 2018 roku prezentujące swoje nagrania do muzycznych propozycji na jesień 2018 .    LOVE DISCO ( 5 ) , z dnia: 30.07.2018 r  Planeta Hitów Muzyczne Lato  2018


      1.  PRZYTUL SIĘ - CAPRII  
      2.  LETIA MIŁOŚĆ - STACH
      3.  MAGDALENA - 4 EVER
      4.  WAKACYJNA PRZYGODA - LA MARO  ( poleca  DEE JAY MIX CLUB  , FONMEDIA GROUP  )
      5.  WRÓŻKO , WRÓŻKO  -  LASER
      6.  TWOJE IMIĘ - LOOKS
      7.   OBIECAŁAŚ  MI - CASSINO
      8.  PRZY TOBIE BYĆ  - LA MARO  ( NOWOŚĆ )  poleca  DEE AY MIX CLUB 
      9.  SPOCO LOCO - ETNA   ( NOWOŚĆ )  poleca  LOVE DISCO 
    10.  BŁEKITNE OCZY - MIGLANC  ( NOWOŚĆ )  poleca  DEE JAY MIX CLUB


   Oprcował : MTV24.TV
   Współpraca  :  Love Disco  , Fonomedia  Group 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica