LOVE DISCO HITS - Not 1 ( 11.07. ) - Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018

LOVE DISCO HITS -  Not 1   (  11.07. )  - Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018
Wielkie muzyczne odliczanie , rozmowy i jest podjęta muzyczna współpraca . Jedne z największych portali muzyki dance LOVE DISCO ( www.lovedisco.pl ) , obecny również na portalu społecznościowym i redakcja muzyczna telewizji MTV24.TV , przy współpracy z klubem DEE JAY MIX CLUB , zapraszają na nową listę przebojów . specjalne koncerty wykonawców muzyki tanecznej , wydawnictw fonograficzne które będą promowały muzykę dance i disco polo i FUNDACJĘ PRZECIW PRZEMOCY w RODZINIE . W przygotowaniu specjalne telewizyjne wydania listy przebojów , wywiady i relacje z koncertów .

Na pierwszym krążku "LOVE DISCO" z usłyszymy min: "Wakacyjna Przygoda" , "Moje pragnienia" - LA MARO , i wiele tanecznych hitów znajdzie się na specjalnym krążku CD , promującym działanie FUNDACJI PRZECIW PRZEMOCY w RODZINIE. Twarzami cyklu imprez będą sportowi przyjaciele akcji i fundacji. Na pierwszy "ogień" zaprezentuje się nominowany do nagrody "Sylwetka Lata 2018" portalu Planeta Kobiet , sportowiec, , model WOJCIECH CZERENDA , który specjalnie dla fundacji zrealizuje sesję zdjęciową na kalendarz 2019 roku . Sesja odbędzie się w pięknej Krynicy -Zdroju . Wojtek został już zaproszony na cykl wspólnych koncertów i imprez muzyczno - sportowych na akcję MUZYCZNA ZIMA 2019 która odbywać będzie się w Muszynie , Szczawniku i Krynicy - Zdroju.

Zespoły , wokaliści , wokalistki , którzy chcą wspierać naszą akcję i znaleźć się na tym promocyjnym krążku "LOVE DISCO" prosimy o kontakt telefoniczny , pod numerem tel : 888 - 029 - 779 ( opłata standardowa operatora ) . dzwoniąc w godzinach 10.00 - 17.00 .

Swoje głosy i muzyczne propozycje do kolejnych wydań listy przebojów LOVE DISCO TOP 10 , wysyłamy na adres: fonomediagroup@interia.plAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica