LOVE DISCO Not.2 ( 12.07.) Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018

LOVE DISCO Not.2 ( 12.07.) Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018
Zapraszamy na pierwsze wspólne notowanie tanecznych przebojów LOVE DISCO ( www.lovedisco.pl ) i MTV24.TV , przy współpracy z DEE JAY MIX CLUB. Numerem jeden jest zespół LA MARO i ich "Wakacyjna przygoda" Na podium meldują się : STACH "Letnia Miłość " i królowa piosenki disco polo SHAZZA w nowej propozycji "EX" .

Głosy do kolejnych wydań LOVE DISCO , prosimy wysłać na adres: fonomediagroup@interia.pl , lub drogą SMS Numer : 884 - 029 - 779 ( opłata standardowa operatora ) .


LOVE DISCO not: 2 , z dnia: 12.07. 2018 rok

1. WAKACYJNA PRZYGODA - LA MRO 
2. LETNIA MIŁOŚĆ - STACH 
3. EX - SHAZZA
4. RÓŻE - DEFIS 
5. MAGDALENO - 4 EVER
6. VIOLA - FANATIC
7. PRYTUL SIĘ - CAPRII
8. SZLACHTA NIE PRACUJE - PEWEX
9. WRÓŻKO , WRÓŻKO - LASER
10.TWOJE IMIĘ - LOOKS 

 LOVE DISCO  , promuje  działąnia  FUNDACJI PRZECIW RPZEMOCY  W RODZINIE  , Na pierwszym krążku "LOVE DISCO" z usłyszymy min: "Wakacyjna Przygoda" , "Moje pragnienia" - LA MARO , i wiele tanecznych hitów znajdzie się na specjalnym krążku CD , promującym działanie FUNDACJI PRZECIW PRZEMOCY w RODZINIE. Twarzami cyklu imprez będą sportowi przyjaciele akcji i fundacji. Na pierwszy "ogień" zaprezentuje się nominowany do nagrody "Sylwetka Lata 2018" portalu Planeta Kobiet , sportowiec, , model WOJCIECH CZERENDA , który specjalnie dla fundacji zrealizuje sesję zdjęciową na kalendarz 2019 roku . Sesja odbędzie się w pięknej Krynicy -Zdroju . Wojtek został już zaproszony na cykl wspólnych koncertów i imprez muzyczno - sportowych na akcję MUZYCZNA ZIMA 2019 która odbywać będzie się w Muszynie , Szczawniku i Krynicy - Zdroju. 

Zespoły , wokaliści , wokalistki , którzy chcą wspierać naszą akcję i znaleźć się na tym promocyjnym krążku "LOVE DISCO" prosimy o kontakt telefoniczny , pod numerem tel : 888 - 029 - 779 ( opłata standardowa operatora ) . dzwoniąc w godzinach 10.00 - 17.00 . 

Swoje głosy i muzyczne propozycje do kolejnych wydań listy przebojów LOVE DISCO TOP 10 , wysyłamy na adres: fonomediagroup@interia.pl 


 Opracował : FONOMEDIA GROUP 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica