MAGIK BAND na "Wielkanoc 2016 MTV24.TV " dla naszych widzów

MAGIK BAND na "Wielkanoc 2016 MTV24.TV " dla naszych widzów
Magik Band na Wielkanoc 2016
Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju zespół który idealnie łączy muzykę taneczną z disco polo i folk MAGIK BAND którego leaderem założycielem .autorem tekstów i muzyki jest Łukasz Mikulski , przekazał dla widzów dziesięć najnowszych albumów zespołu. Na płycie usłyszymy szesnaście kompozycji które idealnie nadają się na wiosenne imprezy i muzyczne parkiety.
MAGIK BAND  jeszcze w kwietniu wyda specjalnie dla mediów , prezenterów muzycznych w największych klubach na terenie kraju i swoich fanów specjalne krążki które będą promowały zespół . A już  6 maja , Łukasz Mikulski odbierze statuetkę dla najlepszego zespołu muzyki folk  "Talent roku 2015" od MTV24.TV . ATV , i Planety Kobiet.
Aby wylosowac płytę z autografem Łukasza  na Święta Wielkanocne z MTV24.TV , wystarczy  26 marca , o godzinie 8.00 wysłać maila  na adres: malopolskietvmedia@interia.pl  , w tytule wpisujemy  ŚWIĘTA Z MAGIK BAND , w treści  imię i nazwisko , wraz zpodaniem tytułu piosenki która znajduje się na liście przebojów naszej telewizji .
Pierwsze dziesieć osób otrzyma album , nagrodzonych poinformujemy mailem zwrotnym.

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA WIDZÓW  MTV24.TV  życzy  zespół  MAGIK BAND

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Foto : Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica