MARCUS "Kto powie nam " muzyczna premiera na "Wiosnę 2016 MTV24.TV"

MARCUS "Kto powie nam " muzyczna premiera na "Wiosnę 2016 MTV24.TV"
MARCUS " premiera na Wiosnę 2016"
"Kto powie nam" to najnowsza muzyczna premiera w telewizji MTV24.TV i propozycja do Dance Top 15 Disco Polo Mix Hits MTV24.TV.
Grzegorz Trzciński i Dariusz Duda Rusin zdecydowali się odświeżyć znany w Niemczech wielki przebój z repertuaru tamtejszej gwiazdy, Miss Chantal
Producentem piosenki jest Ronny Jentzsch z FRESH FOX, który pracował wcześniej z takimi wokalistami jak m.in. Mark Ashley czy Fancy. Do piosenki powstanie teledysk. W klipie planowany jest udział Miss Chantal.
Zespół Marcus powstał w 1995 roku w okolicach Żyrardowa. Założycielami byli Grzegorz Trzciński i Ireneusz Kubiak. Grupa ma na swoim koncie występy na festiwalach muzyki disco polo i dance w Ostródzie i Koszalinie oraz gale w Sali Kongresowej . Zespół w swoim dorobku posiada 3 wydane płyty i kilka teledysków. Po 10 latach przerwy Grzegorz Trzciński mieszkający w Żyrardowie oraz Dariusz Duda Rusin Mieszkający na Śląsku w Tychach reaktywują skład którego owocem jest trzeci krążek pt. Tobie Podaruję. Płytę promuje utwór Za Wolność do którego został nakręcony teledysk. Rok 2013 to wielki powrót zespołu na dużą scenę muzyczną festiwalu w Ostródzie. Zespół koncertuje i występuje na różnego rodzaju imprezach w całym kraju.

Aby zagłosować na  nagranie " KTO POWIE NAM" - MARCUS  , wystarczy polubić artykuł "LUBIĘ TO" , każde polubienie to jeden głos na zespół MARCUS . Głosy można przesyłać na adres: danceplhits@gmail.com

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica