Przeboje na "Muzyczną Zimę 2016 MTV24.TV" wspólnie z Disco Polo Mix i Dee Jay Mix Club

Przeboje na "Muzyczną Zimę 2016 MTV24.TV" wspólnie z Disco Polo Mix i Dee Jay Mix Club
INVOX na "Muzyczna Zima 2016"
Disco Polo Mix i Dee Jay Mix Club, za naszym pośrednictwem przesyłają życzenia szczęśliwego muzycznego i przebojowego 2016 roku dla naszych wszystkich widzów i sympatyków krajowych hitów tanecznych i disco polo. Otwieramy oficjalnie akcję "Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV" która w tym roku odwiedzi : Wrocław ,Tychy,Gdańsk,Muszynę i Krynicę Zdrój.
Nie zabraknie list przebojów , konkursów z nagrodami , koncertów, spotkań z gwiazdami muzyki tanecznej. Specjalne wydawnictwa fonograficzne które będą ukazywały się pod hasłem "PLANETA HITÓW" , wspólnie z najpopularniejszym portalem internetowym kierownym do czytelniczek ale i czytanego chętnie przez panów .PLANETA KOBIET. Muzykę w postaci tych sprawdzonych hitów jaki i nowści zaprezentują magazyn DISCO POLO MIX  i DEE JAY MIX CLUB. 
Nie zabraknie specjalnej gali największych debiutantów 2015 roku w disco polo i dance.  Ten koncert już 6 lutego 2016 , relacje z koncertu będzie można zobaczyć na antenach telewizji ATV ,ITV,MTV24.TV.
Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV potrwa do dnia 8 marca 2016 roku . Listy przebojów ( premierowe wydania ) w soboty na naszej antenie i klubach wspólpracujących z listą.
A już dziś prezentujemy  muzyczne propozycje na  'MUZYCZNA ZIMA 2016 MTV24.TV" , aby zagłosować na nasze styczniowe gorące karnawałowe przeboje wystarczy kliknąć "Lubie To" pod artykułem , jak i wysyłaniem głosów na listę : DANCE PL TOP 15 DISCO POLO MIX MTV24.TV , na adres: malopolskietvmedia@interia.pl . W każdym tygodniu będziemy rozlosowywać upominki wśród głosujących.
Zapraszamy do wspólnej zimowej muzycznej zabawy z MTV24.TV  i PLANETĄ KOBIET

'MUZYCZNA ZIMA 2016 MTV24.TV  - MUZYCZNE PROPOZYCJE 

  - BĘDZIEMY BAWIĆ SIĘ  - EGO
  - MAŁA PSOTKA - MR.SLIDE
  - CIEBIE MI MAŁO - GENTLEMAN'S
 -  JAK PODERWAĆ - INVOX
 -  PRAWDZIWA MIŁOŚĆ - ZESPÓŁ WIKTORIA

Opracował : MTV24.TV
Współpraca: DEE JAY MIX CLUB , MUSIC  MEDIA PRESS , DISCO POLO MIX , MAGIC RECORDS


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica