TOP 15 DISCO DANCE "Muzyczne Lato 2017" , Not: 292 / 293 , z dnia: 26.07 / 29.07. 2017 rok

TOP 15 DISCO DANCE "Muzyczne Lato 2017" , Not: 292 / 293 , z dnia: 26.07 / 29.07. 2017 rok
Poleca MTV24.TV
 TOP 15 DISCO DANCE MTV24.TV , ATV Warszawa , ONE MEDIA GROUP , RADIO DHT (Kanada) , DISCOLANDIA , przy współpracy DEE JAY MIX CLUB . Na szczycie zmiana leadera zespół Exces , udostępnił miejsca na szczycie zespołowi Weekend i ich nagraniu " Kocham jej oczy".


Propozycje i glosy na TOP 15 DISCO DANCE przesyłamy na adres: nestiatv@interia.pl 


Dzisiejsze wakacyjne wydanie  TOP 15  DISCO DANCE  rozpoczynamy od zaproszenia naszych czytelników na najważniejsze sportowe wydarzenie lata 2017 - FEN 18 Summer Edition (12.08.2017r.), Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin, ul. Śniadeckich. Organizatorem widowiska jest FightExclusiveNight.


ONE MEDIA GROUP, Planeta Kobiet, MTV24 Telewizja, ATV Warszawa i Radio DHT trzymają kciuki za występ Andrzeja Arkadiusza Grzebyka z Legion Team Tarnów. Wywiad z Andrzejem na łamach naszych media patronów już w sierpniu, po gali. Andrzej Grzebyk będzie gościł w ramach „Muzycznego lata” w Szklarskiej Porębie - w gościnnych progach hotelu Sasanka. Na sportowe emocje zaprasza Nestia Odszkodowania Polska.

Organizacja sztuk walki znów powraca na wybrzeże

Koszalin stanie pod znakiem kolejnej gali FightExclusiveNight, kiedy FEN 18 Summer Edition sprowadzi 12 sierpnia do klatki m.in. gwiazdy piórkowej kategorii wagowej, czyli Kamila Łebkowskiego i Bartłomieja Koperę. Kamil "Bomba" Łebkowski to jeden z największych bohaterów Fight Exclusive Night i jeden z najbardziej aktywnych zawodników. Z rekordem 16-5 wystąpi w głównej walce wieczoru, a będzie to jego trzecia gala z rzędu. W co-main event natomiast zobaczymy Andrzeja Grzebyka. Podkarpacki fighter zapewne będzie chciał utrzymać „win streak” i zakończyć swój pojedynek zwycięstwem. Na dziesięć wygranych starć, aż siedem Grzebyk zakończył przed czasem. Duże emocje wzbudzą także kolejne nazwiska z karty walk: Bartłomiej "Małpa" Kopera, Aleksander Georgas, Wojciech "Kulkinio" Janusz, Mateusz "Chińczyk" Rębecki, czy powracający do klatki Tomasz „Pająk” Stasiak zapewnią widzom i fanom sztuk walki niezapomniane widowisko.

Gala odbędzie się w Koszalinie w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin), a bilety można kupić na http://bilety-fen-mma.com/ od dzisiaj!

Federacja Fight Exclusive Night to największy w Polsce organizator gal walk na zasadach MMA i K-1, zrzeszający ponad 50 zawodników z całego świata. 
TOP 15 DISCO DANCE "Muzyczne Lato 2017" , Not: 292 / 293 , z dnia: 26.07 / 29.07. 2017 rok

   1. KOCHAM JEJ OCZY - WEEKEND
   2. TYLKO CIEBIE TERAZ CHCĘ - SWEET BOYS
   3.  MAZURY - EXCES
   4.  NA PARKIECIE - BOSTTON
   5.  DOŁOCZEKI - DEJW
   6.  BĘDZIESZ ZAWSZE MOJA - DADIS
   7.  KOCHAM JEJ CZARNE OCZY - LOVI
   8.  TY JESZCZE NIE WIESZ - ŁUKASH
   9.  JA CHCĘ Z TOBĄ - GENTLEMAN'S
 10.  BĄDŹ PRZY MNIE BLISKO - LONG & JUNIOR
 11.  W TAŃCU TRZYMASZ MNIE - DEEP DANCE & VERONICA
 12.  SZALONY , WYMYŚLONY -  SHAZZA  ( NOWOŚĆ ) poleca  DEE JAY MIX CLUB
 13.  BALET  - MARIO BISCHIN  ( NOWOŚĆ ) poleca DEE JAY MIX CLUB
 14.  CHCĘ SIĘ ŻYĆ - DZIKU  ( NOWOŚĆ)  poleca  DEE JAY MIX CLUB
 15.  NIEWINNA SZALONA - TOP ONE  ( NOWOŚĆ )  poleca DEE JAY MIX CLUB  Opracował : MTV24.TV
  Współpraca:    ATV WARSZAWA  / DISCOLANDIA  /  DEE JAY MIX CLUB /  ONE MEDIA GROUP 
 
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica