Major Rocco A. Spencer, poprowadzi warsztaty dla przedsiębiorców.

Major Rocco A. Spencer, poprowadzi warsztaty dla przedsiębiorców.
Major US Army, Rocco A. Spencer, na zaproszenie Akademii Przedsiębiorcy, będzie gościł 26 marca (środa) w Nowym Sączu. Podczas warsztatów dowiedzie, że techniki i strategie wykorzystywane w siłach zbrojnych sprawdzają się też w biznesie.

Ogólnopolska Akademia Przedsiębiorcy zawita do Nowego Sącza. Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców poprowadzi major US Army, Rocco A. Spencer. Amerykański wojskowy, a dziś doradca firm, pokaże jak odnosić sukcesy na biznesowym polu walki, dzięki metodom wykorzystywanym w siłach zbrojnych. - "Nikt nam nie płaci za porażki. Liczą się tylko sukcesy. Aby je osiągać potrzebny jest lider, który będzie potrafił pokierować zespołem" – mówi Rocco A. Spencer. - "Lider przypomina dyrygenta, który dba o to, by nawet trzecie skrzypce w jego orkiestrze grały dokładnie to, czego oczekuje. Właśnie takie podejście powinno cechować dobrego żołnierza i dobrego biznesmena" – dodaje.
   Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski projekt, którego celem jest inspirowanie firm nowymi pomysłami, technikami zarządzania, a także budowania przewagi nad konkurencją. Tegoroczna edycja odbywają się pod hasłem "Strategia zwycięstwa na biznesowym polu walki". To przełożenie metod wojskowych na praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców.
   Zapisy na warsztaty na stronie internetowej www.akademia - przedsiebiorcy.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami Akademii Przedsiębiorcy są Bank Zachodni WBK oraz Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych. Warsztaty odbędą się w Sali Zygmuntowskiej, ul. Zygmuntowska 17, 33 - 300 Nowy Sącz. Początek godz. 9.30.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Biuro Prasowe Akademii Przedsiębiorcy

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica