Rola lidera w zespole. Warsztaty majora US Army Rocco A. Spencera.

Rola lidera w zespole. Warsztaty majora US Army Rocco A. Spencera.
Major US Army, Rocco A. Spencer, na zaproszenie Akademii Przedsiębiorcy gościł w Nowym Sączu. Tematem bezpłatnych szkoleń dla biznesmenów była rola lidera w zespole, motywowania pracowników, tworzenia wizji i misji firmy.

Major Rocco A. Spencer (ur. 1955, Chicago) prowadzi warsztaty dla przedsiębiorców, w których dowodzi, że techniki i strategie wykorzystywane w siłach zbrojnych sprawdzają się również w biznesie. Szkolenia na temat kierowania zespołem są częścią Akademii Przedsiębiorcy, która odbywa się w 50 miastach całej Polski. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Strategia zwycięstwa na biznesowym polu walki". Oprócz majora Rocco A. Spencera warsztaty prowadzi gen. Roman Polko.
   Tematem szkoleń dla przedsiębiorców w Nowym Sączu była rola lidera w zespole, motywowania pracowników, tworzenia wizji i misji firmy. - "Zarządza się rzeczami, budżetem, flotą. Ludźmi się przewodzi - twierdzi major Rocco A. Spencer - "Zadaniem lidera jest szukanie możliwości".
   
Major ukończył historię i nauki polityczne w Milton College. Uczestniczył w kursie oficerskim i uzyskał promocję na pierwszy stopień oficerski Armii Stanów Zjednoczonych. Służył w wojskach powietrzno - desantowych. Sprawował różne funkcje dowódcze, w tym dowódcy plutonu i kompanii, oficera ds. operacji i wywiadu w sztabie batalionu oraz dywizji. Ze służby wystąpił ze służby w 1999 roku. Po przejściu w stan rezerwy pracował jako konsultant ds. HR w firmie AT&T. Od dziesięciu lat mieszka w Polsce. W 2006 roku założył Leadership Source. Jest miłośnikiem historii okresu napoleońskiego, członkiem grup rekonstrukcyjnych, oraz organizatorem inscenizacji bitew napoleońskich.
     Organizatorami Akademii Przedsiębiorcy są Bank Zachodni WBK i Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund.

Małgorzata Kareńska fot. aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica