Tydzień Przedsiębiorcy pod hasłem „ZUS dla Biznesu”.

Tydzień Przedsiębiorcy pod hasłem "ZUS dla Biznesu".
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”, który odbędzie się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”. Wydarzenie organizowane jest w dniach 23 - 27 listopada.

Tegoroczna edycja „Tygodnia Przedsiębiorcy” odbędzie się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”. Jest to ogólnopolska akcja skierowana do aktywnych przedsiębiorców oraz tych, którzy planują rozpoczęcie prowadzenia działalności. Dla nowych klientów przygotowano najważniejsze informacje, niezbędne przy rozpoczynaniu i prowadzeniu własnego „biznesu”. Natomiast przedsiębiorcy działający na rynku dowiedzą się więcej o roli jakości danych, przekazywanych przez nich do ZUS, a także jaki ma to wpływ na stan rozliczeń opłacanych składek.
    Przedsiębiorcy skorzystaja z porad na temat zakresu ubezpieczeń społecznych. Spotkają się z ekspertami, m.in. z Sądeckiego Urzędu Pracy, Nowosądeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Małopolskiej Agencja Rozwoju Regionalnego SA., Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Sądeckiej Izby Gospodarczej oraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego - Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu.
   Szczegółowy plan szkoleń na stronie www.zus.pl w zakładce „kalendarium”. Na szkolenia można się zapisywać pod numerem tel. 18/449-81-96, kom. 502 - 001- 021 lub e-mail: rzecz.nowysacz@zus.pl .
 
Małgorzata Kareńska fot. Ilustracyjne Internet.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: ZUS Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica