Zakończono I etap termomodernizacji budynku MPK. Koszt 509 135 zł.

Zakończono I etap termomodernizacji budynku MPK. Koszt 509 135 zł.
Właśnie się zakończyła termomodernizacja pierwszego, administracyjno - biurowego budynku MPK. Inwestycja przyczyni się do tego, że eksploatacja obiektów będzie tańsza.

Celem inwestycji jest ograniczenie wydatków związanych z eksploatacją budynków Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu. Obecnie zakończyła się termomodernizacja pierwszego obiektu administracyjno - biurowego. - Zakres wykonanych prac był bardzo szeroki. Obejmował prace związane z termomodernizacją, ociepleniem stropów, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej oraz odwodnieniem budynku – wylicza Andrzej Górski, prezes Zarządu MPK Sp. z o.o. W przetargu wystartowało 16 firm. Najkorzystniejszą przedstawił wykowawca z Ochotnicy Górnej.
    Modernizacja ma znaczenie zarówno dla bieżącego, jak i długofalowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. - Inwestycja przyczyni się do ograniczenia kosztów wynikających z eksploatacji budynków, a w szczególności kosztów ogrzewania – potwierdza prezes Andrzej Górski. Koszt brutto zakończonej termomodernizacji, realizowanej z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, to kwota 509 135 zł. Oprac.

oprac. (MK). Fot. UM Nowy Sącz.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica