Bilsko. Tragiczny wypadek na K- 75. Nie żyje pasażer.

Bilsko. Tragiczny wypadek na K- 75. Nie żyje pasażer.
W nocy, 3 czerwca w Bilsku, na drodze krajowej K-75, doszło do tragicznego wypadku drogowego. W drodze do szpitala zmarł 37. letni pasażer Volkswagena

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Bilsko, w którym jedna osoba zginęła. - 41-letni mieszkaniec gminy Podegrodzie, kierując samochodem marki Volkswagen jadąc od strony Nowego Sącza na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wpadł w poślizg następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu bezpośrednio pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy marki Iveco, którym kierował 55-letni mieszkaniec gm. Stary Sącz. – informuje sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Kierowca oraz pasażer Volkswagena z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.
    Niestety, pomimo prowadzonej akcji ratowniczej 37-letni mieszkaniec gm. Podegrodzie, pasażer Volkswagena w trakcie transportu do szpitala zmarł. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci. 
 

(MK) Fot. PJSP Nowy Sacz.
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica