Wypadek w Roztoce Brzezinach. Ranny motorowerzysta

Wypadek w Roztoce Brzezinach. Ranny motorowerzysta
W niedzielę (12 sierpnia), w miejscowości Roztoka Brzeziny (powiat nowosądecki), doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motorowerzysty. W zdarzeniu brało udział dwóch mieszkańców tej samej miejscowości.  
- 29- letni mieszkaniec Roztoki B. kierując motorowerem marki Kinroad z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechał na środek jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Volkswagen, którym kierował 29- letni mieszkaniec tej samej miejscowości - informuje st. sierż. Justyna Basiaga, z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Policji w Nowym Sączu.
- Kierowca motoroweru znajdował się na poboczu drogi. Był przytomny oraz miał widoczną ranę na czole i na lewej kończynie dolnej. Kierujący samochodem osobowym znajdował się poza pojazdem i nie zgłaszał żadnych dolegliwości - czytamy w notce przekazanej do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.
Poszkodowanemu kierowcy skutera opatrzono rany, założono kołnierz ortopedyczny, unieruchomiono kończynę dolną oraz zabezpieczono go folią termiczną przed utratą ciepła. Po przybyciu na miejsce pogotowia przekazano poszkodowanego załodze karetki. Obaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny wypadku będą ustalane w toczącym się postępowaniu, które prowadzi Komisariat Policji w Łososinie Dolnej.

(MJ)

Źródło: PSP Nowy Sącz, KMP Nowy Sącz
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica