13.VII.2013 André Rieu KRÓL WALCA Jedyny taki koncert w Polsce! poleca: MAŁOPOLSKIE.TV

13.VII.2013  André Rieu KRÓL WALCA Jedyny taki koncert w Polsce!  poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
13.VII.2013 KIJÓW CENTRUM ZAPRASZA! poleca: Małopolskie.tv
 André Rieu KRÓL WALCA

Jedyny taki koncert w Polsce!

 

W sobotni wieczór 13.07.2013r., wszystkie drogi muzyki klasycznej prowadzą do Maastricht! Transmisja wyjątkowego koncertu André Rieu na żywo na wielkim ekranie Kijów.Centrum!

 

Król Walca – bo tak nazywany jest pieszczotliwie André, wykonuje szereg koncertów w najbardziej romantycznym zakątku Holandii każdego roku. Koncerty wykonywane są przed tysiącami fanów pośród pięknej scenerii średniowiecznego pięknego miasta Maastricht. Bilety na sobotni koncert (ceny 55€ - 95€) zostały wyprzedane ponad 2 miesiące temu! W cenie biletu kinowego, możecie zobaczyć transmisję LIVE in HD tego właśnie wydarzenia, także na ogromnym ekranie kina Kijów.Centrum

 

Koncerty w Maastricht są wyjątkowe- wspaniała atmosfera, angażuje tłumy biesiadujących fanów i wiele restauracji znajdujących się w centrum miasta, do wspólnej zabawy w czasie tego wydarzenia. Według Rieu, walc pod koniec XIX wieku był tym, czym obecnie jest muzyka rozrywkowa, dlatego powinien być traktowany podobnie także i teraz. W rezultacie, powstał spektakl którego wirtuozeria i swoboda w podejściu do klasycznego materiału obala mury, które dla wielu słuchaczy są przeszkodą w obcowaniu z muzyką klasyczną.

 

Podróżując po całym świecie, ten holenderski skrzypek i dyrygent daje koncerty muzyki klasycznej w popularnym wydaniu. Jak zawsze, André dołącza do jego słynnej Orkiestry Johanna Straussa: soprany, tenorów i wielu gości bardzo specjalnych. Koncerty w Maastricht są najpopularniejszymi koncertami roku dla jego najbardziej oddanych fanów, którzy przylatują z całego świata, aby zobaczyć to niesamowite wydarzenie na żywo.

 

Swoi fanom, którzy nie mogą osobiście znaleźć się w Holandii, André przekazał specjalną wiadomość: "Jeśli nie możesz do nas dołączyć w Maastricht, przyjdziemy do Ciebie. To będzie magiczne wydarzenie z bardzo specjalnymi gośćmi. Przyjdź i cieszyć się muzyką na dużym ekranie w zaciszu swojego lokalnego kina. " To dlatego właśnie zapraszamy wszystkich do Kijów.Centrum – nowoczesnego kina z tradycją!

 

Koncert André Rieu - Maastricht 2013 zapowiadany jest jako najbardziej spektakularny koncert, który kiedykolwiek był pokazywany w kinach.

 

Jak zawsze, Program CinemaLive będzie prowadzony przez Charlotte Hawkins, która relacjonować będzie pokaz, jak również przeprowadzi wywiad z André, gdy tylko ten zejdzie ze sceny – wywiad wyłącznie dla widzów kinowych!!!

 

ZAPRASZAMY!

André Rieu - Maastricht 2013

13.07.2013r.

godz. 20:00

na żywo

 

Kijów.Centrum

al. Krasińskiego 34

Rezerwacje:

12 433 00 33

www.kijow.pl

kijow@kijowcentrum.pl

Bilety:

35 zł od 08.07.2013r.

Materiał prezentuje: KIJÓW CENTRUM - KRAKÓW 
Partner technologiczny Małopolskie.Tv -  PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica