"Galicyjskie spotkania u wód" w Pijalni Głównej.

"Galicyjskie spotkania u wód" w Pijalni Głównej.
W Pijalni Głównej (8 pażdziernika) odbyły się "Galicyjskie spotkania u wód", w których uczestniczyli przedstawiciele największych małopolskich i podkarpackich uzdrowisk - Rabki, Swoszowic, Szczawnicy, Wysowej, Iwonicza, Rymanowa.

Zwiedzając poszczególne stoiska można było m.in. zapoznać się z bogatą ofertą uzdrowiskową, atrakcjami turystycznymi i bazą noclegową, a także degustować wody mineralne. Wspólne stanowisko prezentowalły Starostwo Powiatowe oraz Pasieka "Barć", Jacka Nowaka z Kamiannej. Właściciel miodowego królestwa częstował gości wyśmienitymi jego produktami. 
     Galicyjskie spotkania u wód odwiedzili m.in. goście z Australii, którzy przyjechali na wypoczynek w Beskidy. Oczywiście nie odeszli z pustymi rękami, gdyż otrzymali komplet anglojęzycznych publikacji dotyczących Ziemi Sądeckiej i zrobili sobie zdjęcie z Jackiem Nowakiem. W konkursie wiedzy o Sądecczyźnie nagrodą był album „Cuda natury Ziemi Sądeckiej i okolic Starej Lubovni”. Zwiedzający zapewniali, że dzięki otrzymanym materiałom odwiedzą Sądecczyznę. I to już najbliższej zimy!

(MK) foto Starostwo Powiatu Nowosądeckiego


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Starostwo Powiatowe Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica