Grażyna Brodzińska koncert gwiazdy w Uzdrowisku Szczawnica 20 września 2014 ,poleca :MTV24.tv

 Grażyna Brodzińska  koncert gwiazdy w Uzdrowisku Szczawnica   20 września 2014 ,poleca :MTV24.tv
20.IX. 2014 Uzdrowisko Szczawnica
Fundacja Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica ma zaszczyt zaprosić Państwa na występ gwiazdy polskiej sceny operetkowej Grażyny Brodzińskiej. Będzie to finałowe wydarzenie nowego projektu „OperArt 2014” poświęconego klasyce, nawiązującego do przedwojennych tradycji szczawnickiego kurortu tętniącego życiem kulturalnym i artystycznym.
Koncert odbędzie się 20 września 2014 r., o godzinie 19.00. w Sali Głównej Dworku Gościnnego w Szczawnicy.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć muzykę operetkową i musicalową. Będą to m.in.: czardasz z operetki „Perła z Tokaju”, słynna Perichola czyli „Aria ze śmiechem”, zaskakujący duet „Usta milczą dusza śpiewa”, „Besame mucho” oraz niezapomniane „Przetańczyć całą noc”. Nie zabraknie również utworów z repertuaru klasycznego kompozytorów J. Straussa, D. Szostakowicza i E. Kalmana.
Wykonawcy: Grażyna Brodzińska oraz Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Tomasza Chmiela
Grażyna Brodzińska śpiewa repertuar operetkowy, operowy, musicalowy i piosenki ze światowego repertuaru. Współpracuje z czołowymi filharmonicznymi i operowymi. Dokonała licznych nagrań telewizyjnych i radiowych. Dzięki gościnnym występom, Grażynę Brodzińską, poza krajem, podziwiała także publiczność Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Austrii, Anglii, Włoch, Belgi, Izraela, Holandii oraz Australii.
Tomasz Chmiel- dyrygent, pianista i aranżer. Współpracuje z Operą Krakowską, Teatrem Muzycznym w Lublinie i Operą Kameralną w Krakowie. Oprócz pracy naukowo- dydaktycznej w Akademii Muzycznej w Krakowie jest dyrygentem Krakowskiej Młodej Filharmonii.
Bilety w cenie od 35 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o.o., Plac Dietla 7, pn.-pt. w godzinach od 9.00-17.00, pod numerem telefonu 18 540 04 00 lub mailem: bilety@thermaleo.eu oraz w dniu spektaklu w Dworku Gościnnym (Park Górny 7) od godz. 15.00. Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Willa Marta (ul. Główna 30), Hotel Nawigator (ul. Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).

 UZDROWISKO  SZCZAWNICA   &  MTV24.tv   zapraszają  na jedyny koncert   GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ

 poleca: MTV24.tv / Małopolskie.tv
 opracował  : Music Media Press dla  MTV24.tv 
 zaprasza  : Fundacja Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica