„Happysad” – w ramach cyklu „Krynica – Źródłem Kultury”.

"Happysad" – w ramach cyklu "Krynica – Źródłem Kultury".
Jako przedostatni w ramach cyklu Krynica – Źródłem Kultury na scenie Pijalni Głównej wystąpił „Happysad” Oprócz największych hitów zespół zaprezentował utwory z ostatniej, wydanej 10 lutego płyty "Ciało obce".
 
Rockowy zespół „Happysad” powstał w 2001 roku w Skarżysku. Na koncie ma ponad 800 zagranych koncertów, pięć złotych płyt, jeden platynowy krążek oraz rekordy frekwencji w klubach całego kraju.
  Debiutancka płyta „Wszystko jedno” ukazała się w 2004 roku. Pochodzący z niego singiel „Zanim pójdę” utrzymywał się przez 33 tygodnie na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Cały krążek 3 lata później znalazł się w zestawieniu 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka, przygotowanego przez magazyn „Teraz Rock”.  W październiku 2014 roku zespół wydał album „Jakby nie było jutra”, który już w listopadzie zyskał status Złotej Płyty.
  Koncert w Krynicy – Zdroju był jednym z pierwszych promujących nową płytę "Ciało obce", wydaną 10 lutego. Przed wstepem gwiazdy publiczność rozgrzał zespół "Sayes". Muzycy koncertowali już wcześniej  przed takimi gwiazdami,  jak "Cool Kids Of Death", "Myslovitz", "The Raveonettes", "L’Stadt", "Epica" i "The Sisters Of Mercy".
   W piątek, 24 lutego odbędzie się ostatni koncert w ramach zimowego cyklu wydarzeń „Krynica Źródłem Kultury”. Na scenie Pijalni Głównej wystąpi Sylwia Grzeszczak.

(MK). fot. UM K - Z
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM K- Z, własne

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica