AL BANO & ROMINA POWER , wielki koncert w Tauron Arena Kraków już 15 maja. 2016

AL BANO & ROMINA POWER  , wielki koncert  w Tauron Arena Kraków  już 15 maja. 2016
Koncert poleca MTV24.TV , Music Media Press
Coraz bliżej największego wydarzenia muzycznego w Polsce . Jedyny koncert duetu który jest ikoną piosenki dla kolejnych pokoleń słuchach. Al Bano & Romina Power , na jednej scenie razem rozkołyszą publiczność największymi swoimi przebojami , na czele z "Felicita".W Krakowie odbiorą specjalne statuetki i usłyszą wyniki plebiscytu na największe przeboje tego duetu. Nie zabraknie prezentów i słodkiej niespodzianki .

5 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce.

Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka. Czeka Państwa wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń. Serdecznie Państwa już dzisiaj zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na ten jedyny koncert .
Media Patronat : TVP Kraków ,  ZET GOLD , SONY MUSIC POLSKA , MTV24.TV , ATV  , PLANETA KOBIET , IMPERIUM KOBIET .

Opracował : Music Media Press
Poleca : MTV24.TV
Foto : Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica