ARLETTA STARZYK - "Przedsiębiorca Roku 2019"

ARLETTA STARZYK - "Przedsiębiorca Roku 2019"
Arletta Starzyk nagrodzona statuetką "Przedsiębiorca Roku 2019" telewizji MTV24.TV. Nagroda została przyznana za przebojowe i skuteczne działanie firmy Easy_Fit Looker Restaurant - Catering Dietetyczny , firmy która dynamicznie rozwija się na teren kraju.

W tym roku zostały nagrodzone trzy kobiety , które mają w sobie skuteczne działanie, biznesowe pomysły sprawdzające się w pracy zawodowej.

Uroczyste wręczenie statuetki odbędzie się 22.02.2020 roku , transmisja gali na stronie www.mtv24.tv startujemy z relacją i transmisją już o 17.45. W trakcie gali nie zabraknie poczęstunku od firmy www.easyfitlook.pl ( Firma Cateringowa Roku 2019 ) .

Arletta Starzyk, Realistka z przewagą optymizmu, nieposkromiony przewodnik , kierownik grupy, konsekwetna i cierpliwa, Mocno zżyta z firmą i całym jej mechanizmem. Zna każdy szczebel w firmie, rozwijając działalność sama gotowała, rozwoziła posiłki, wystawiała fakruty i przyjmowała zamówienia, Niesłychanie pracowita i wymagająca, Konsekwentna i z dozą empatii do pracowników.

Firma Easy Fit Looker Catering to kuchnia wywodząca się z pasji do jedzenia i z zamiłowania do zdrowego stylu życia. To miejsce w którym dobry smak spotyka się ze zdrową żywnością.

Potrawy, które podajemy są świeże i przyrządzone według ściśle określonej zasady zdrowego żywienia. Zasada produkcji żywności jest tak samo ważna jak samo pojęcie bycia na diecie. Cała ekipa EFL CATERING to czynni praktykanci różnych dyscyplin sportowych, których nieodrębnym elementem powodzenia jest właśnie dieta! Codzienne dostawy świeżych owoców, warzyw i mięs od lokalnych dostawców gwarantują ich jakość i najlepszy smak. Produkty bezglutenowe, wegetariańskie, beznabiałowe, wysokobiałkowe, niskokaloryczne, bez tłuszczu, bez cukru to wszystko znajdziecie Państwo w naszym cateringu.


zdobyte nagrody :
logo firmy : Laureat nagrody Health & Beauty 2018 oraz 2019


Rekomendacje zdobyte przez redakcję MTV24.TV :

Piotr : Muszę przyznać, że do tej pory najlepszy Catering z jakiego korzystałem (a było ich kilka), jakość, staranność z jaką wykonane są posiłki na bardzo wysokim poziomie. Dostawa nigdy nie zawodzi i nie ma kłopotu z komunikacją z osobami decyzyjnymi. Polecam każdemu szczególnie zróżnicowaną dietę standard :)

Maciek :
Jedzenie przepyszne. Dostawa w idealnych porach. Korzystałem z kilku diet pudełkowych, jednak nigdy nie spotkałem się z tak smacznymi posiłkami. Widać, że firma buduje swoją pozycję na jakości, a nie na reklamach!

Serdecznie Gratulujemy Arlettcie Starzyk , trzymamy kciuki za kolejne wyzwania i działalność firmy .


Opracował : MTV24.TV ( 2020 )
Współpraca : Law Business Quality , portal CZARNO NA CZARNYM .
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica