Artykuły

IMPERIUM KOBIET otwarło swój klub  media patronat MTV24.TV

IMPERIUM KOBIET otwarło swój klub media patronat MTV24.TV

"Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" poleca: Imperium Kobiet to ekskluzywny magazyn kierowany do kobiet 30+, ceniących w życiu najlepsze wartości. Kobiet odważnych, poszukujących, które mają poczucie własnej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata. Magazyn dostępny jest w sieci Empik, Eurokiosk, Art Press oraz na publio.pl
"Kamień z Napisem Love" i folkowo – rockowy "Enej".

„Kamień z Napisem Love” i folkowo – rockowy „Enej”.

2015-08-22 | Kultura i rozrywka | Krynica
„Kamień z Napisem Love”. W sierpniowej odsłonie „Krynica – Źródłem Kultury” na estradzie Pijalni Głównej (20 sierpnia) zagrała folkowo – rockowa kapela „Enej”, zwycięzca „Must be the Music – Tylko Muzyka” (2011).
 "Wędrowanie po baśniowym lesie" Huberta Śliwińskiego.

„Wędrowanie po baśniowym lesie” Huberta Śliwińskiego.

2015-08-21 | Kultura i rozrywka | Krynica
W ramach cyklu „Spotkajmy się u zdroju” miłośnicy poezji wysłuchali wierszy z tomiku Huberta Śliwińskiego „Wędrowanie po baśniowym lesie”. Spotkanie z poezją odbyło się (20 sierpnia) w altanie na Deptaku.
Artystyczna wystawa "Braterskie Spojrzenie" z Ukrainy.

Artystyczna wystawa „Braterskie Spojrzenie” z Ukrainy.

2015-08-21 | Kultura i rozrywka | Krynica
Do 25 sierpnia w krynickiej Galerii Sztuki Siedlisko oglądać można wystawę "Braterskie Spojrzenie" z Ukrainy. Zgromadzone prace są owocem pleneru malarskiego, który odbywa się po raz trzeci.
Spotkanie z poezją śpiewaną w altanie na Deptaku

Spotkanie z poezją śpiewaną w altanie na Deptaku

2015-08-21 | Kultura i rozrywka | Krynica
„Wędrowanie po baśniowym lesie” - to tytuł tomiku poezji i zarazem spotkania z poezją śpiewaną Huberta Śliwińskiego, które odbyło się 20 sierpnia (czwartek) w altanie na Deptaku (przy Starych Łazienkach Mineralnych).
Konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię

Konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię

Każda historia jest warta uwagi, a Twoja szczególnie! Opowiedz nam ją! Ruszył konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię.
Festiwal EMANACJE – weekend IX

Festiwal EMANACJE – weekend IX

Zapraszamy na kolejne festiwalowe wydarzenia – w nadchodzący weekend EMANACJE zawitają do Szymbarku, Tarnowa, Oświęcimia i Nowego Sącza a w Lusławicach (22 sierpnia, sobota) wystąpi niezwykle ceniony Belcea Quartet oraz gość specjalny – Valentin Erben, członek słynnego Alban Berg Quartet !
"Życie jest cudem" - wieczór z Danutą Szaflarską

"Życie jest cudem" - wieczór z Danutą Szaflarską

Jutro, (21 sierpnia) w nowosądeckim MCK Sokół odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Danutą Szaflarską, wybitną aktorką związaną z Sądecczyzną. Artystka, która w tym roku świętowała swoje setne urodziny zostanie uhonorowana odznaką Krzyża Małopolskiego.
ŻYCIE  P IERWSZYCH DAM ? - Planeta  Kobiet dla MTV24.TV

ŻYCIE P IERWSZYCH DAM ? - Planeta Kobiet dla MTV24.TV

"Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" zaprasza do lektury interesującego artykułu z życia pierwszych dam . Dla widzów MTV24.TV prezentuje Planeta Kobiet.Nie żyją w cieniu swoich mężów, mają pomysł na siebie, który z żelazną konsekwencją realizują! Żona głowy państwa ma niełatwą rolę do odegrania. Każdy jej krok jest szeroko komentowany a każda wpadka - sfotografowana.
III Górski Maraton Jogi w Wierchomli - musisz tam być

III Górski Maraton Jogi w Wierchomli - musisz tam być

W najbliższy weekend (22 – 23 sierpnia) w Wierchomli będzie można uczestniczyć w III Górskim Maratonie Jogi. W programie darmowe warsztaty jogo oraz widowiskowy maraton na szczycie góry. Wydarzenie wspierają Paulina Holtz i Tomasz Raczek.
Finał 9. edycji Festiwalu "Muzyka Zaklęta w Drewnie"

Finał 9. edycji Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie”

Małopolska Organizacja Turystyczna ma przyjemność zaprosić na finał 9. edycji Festiwalu "Muzyka Zaklęta w Drewnie". 30 sierpnia o godz. 18:00 przy Willi Koliba - Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem wystąpi Kapela Hanki Wójciak w programie "Znachorka".
"Dla Ciebie śpiewam - Marta Eggerth"

"Dla Ciebie śpiewam - Marta Eggerth"

2015-08-17 | Kultura i rozrywka | Krynica
Koncertem "Dla Ciebie śpiewam - Marta Eggerth" zakończył się 49. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy – Zdroju. Jubileuszowe spotkanie z tym artystycznym wydarzeniem odbędzie się w dniach 13 – 20 sierpnia 2016.
Baron cygański na deskach Pijalni Głównej.

Baron cygański na deskach Pijalni Głównej.

2015-08-15 | Kultura i rozrywka | Krynica
Soliści, orkiestra, chór i balet Opery Krakowskiej wystąpili wczoraj (14 sierpnia) w operze „Baron cygański” Johanna Straussa (syna). Wydarzenie artystyczne odbyło się w ramach 49. Festiwalu im. Jana Kiepury, na deskach Pijalni Głównej.
MTV24.TV poleca : MUZYCZNE LATO w SOPOCIE  , 21.08. ( Opera Leśna )

MTV24.TV poleca : MUZYCZNE LATO w SOPOCIE , 21.08. ( Opera Leśna )

Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV zaprasza do Sopotu na jedyny taki koncert który śmiało można nazwać przebojowym tortem muzyczny. Polecamy to muzyczne wydarzenie.
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :Nowy teledysk Artura Gotza "Obecny narzeczony" realizowany na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca :Nowy teledysk Artura Gotza "Obecny narzeczony" realizowany na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV poleca : Nowy teledysk Artura Gotza "Obecny narzeczony" realizowany na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.W dniu 17 sierpnia br. na Zamku w Ogrodzieńcu oraz w Restauracji Greckiej „Irini” w Zawierciu będzie realizowany teledysk do utworu „Obecny narzeczony”, który będzie drugim singlem promującym album Artura Gotza „Mężczyzna prawie idealny” z piosenkami autorstwa Agnieszki Chrzanowskiej.
"Belcanto, Musical …?!" na 49. festiwalu im. Jana Kiepury.

„Belcanto, Musical …?!” na 49. festiwalu im. Jana Kiepury.

2015-08-14 | Kultura i rozrywka | Krynica
Na niezwykły, wczorajszy (13 sierpnia) wieczór 49. Festiwalu im. Jana Kiepury złożyły się utwory mające wspólny mianownik, a mianowicie piękno ludzkiego głosu i wirtuozerię wokalną.
12
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica