Artykuły

Zaproszenie na wernisaż  "Grażyny Petryszak opowieści kolorem".

Zaproszenie na wernisaż „Grażyny Petryszak opowieści kolorem”.

2017-02-27 | Kultura i rozrywka | Krynica
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu i malarka Grażyna Petryszak, w 40. rocznicę rozpoczęcia swojej pracy twórczej zaprasza 4 marca do Muzeum Nikifora w Krynicy – Zdroju na wernisaż wystawy „Opowieści kolorem".
Sylwia Grzeszczak –  wisienką na torcie cyklu Krynica – Źródłem Kultury.

Sylwia Grzeszczak – wisienką na torcie cyklu Krynica – Źródłem Kultury.

2017-02-25 | Kultura i rozrywka | Krynica
Sylwia Grzeszczak wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów wraz z zespołem wczorajszym (24 lutego) koncertem zakończyła 3. zimową odsłonę cyklu Krynica – Źródłem Kultury. Do Pijalni Głównej przyciągnęły tłumy fanów artystki.
Krzysztof Dziurbiel. Od dziecka marzył, aby grać na fortepianie.

Krzysztof Dziurbiel. Od dziecka marzył, aby grać na fortepianie.

2017-02-24 | Kultura i rozrywka | Krynica
Krzysztof Dziurbiel, zdolny, ambitny i pracowity wirtuoz fortepianu od dziecka marzył, aby grać. Studiował w klasie fortepianu prof. Andrzeja Pikula w krakowskiej Akademii Muzycznej. Obecnie kontynuuje naukę w austriackim Grazu.
Koncert duetu: Ewelina Listwan & Krzysztof Dziurbiel.

Koncert duetu: Ewelina Listwan & Krzysztof Dziurbiel.

2017-02-24 | Kultura i rozrywka | Krynica
W Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy – Zdroju publiczność wysłuchała koncertu duetu młodych muzyków: Eweliny Listwan (skrzypce) & Krzysztofa Dziurbiela (fortepian).
51. Festiwal im. Jana Kiepury z 800 tyś. dotacji  od Ministra Kultury.

51. Festiwal im. Jana Kiepury z 800 tyś. dotacji od Ministra Kultury.

2017-02-23 | Kultura i rozrywka | Krynica
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński dofinansuje tegoroczny, 51. Festiwal im. Jana Kultury w Krynicy – Zdroju kwotą 800 tysięcy złotych. Wniosek złożony przez Burmistrza o finansowe wsparcie został b. wysoko oceniony.
Pod patronatem MTV24.TV : LADIES DAY – motywacyjne wydarzenie na Dzień Kobiet

Pod patronatem MTV24.TV : LADIES DAY – motywacyjne wydarzenie na Dzień Kobiet

Rozrywka, inspiracja, motywacja, networking – te cztery hasła opisują w skrócie Ladies Day, czyli niezwykłe motywacyjne wydarzenie dla kobiet, które odbędzie się 18 marca we Wrocławiu. Ten energetyczny dzień będzie kipiał od wiedzy, inspiracji, dobrej energii i biznesowych kontaktów. Czerwona Szpilka – kobieca organizacja z Wrocławia – która jest odpowiedzialna za organizację konferencji, planuje zgromadzić tego dnia 500 kobiet, które mają apetyt na życie, chcą nawiązać biznesowe kontakty, obudzić w sobie siłę do działania i dodać sobie odwagi do zmian, o których zawsze marzyły.
Kolejny  sukces  filmu "Zamach na Państwo"

Kolejny sukces filmu "Zamach na Państwo"

18 lutego 2017 r. odbyła się uroczysta ceremonia rozdania nagród filmowych Andrzej Tarkowski – Kiliszewski – laureatem jednej z najważniejszych nagród filmowych na Międzynarodowym Festiwalu International Filmmaker of World Cinema Festiwal 2017 w Londynie w kategorii: najlepszy reżyser zagranicznego filmu dokumentalnego „Zamach na Państwo” (ang.Best Director of a Foreign Language Documentary „Attemp of the State” ). Film był nominowany w finale - w dwóch kategoriach: najlepszy reżyser i najlepszy film dokumentalny.
"Happysad" – w ramach cyklu "Krynica – Źródłem Kultury".

„Happysad” – w ramach cyklu „Krynica – Źródłem Kultury”.

2017-02-22 | Kultura i rozrywka | Krynica
Jako przedostatni w ramach cyklu Krynica – Źródłem Kultury na scenie Pijalni Głównej wystąpił „Happysad” Oprócz największych hitów zespół zaprezentował utwory z ostatniej, wydanej 10 lutego płyty "Ciało obce".
Poplenerowa wystawa malarstwa, sztuki & rzemiosła ukraińskich artystów.

Poplenerowa wystawa malarstwa, sztuki & rzemiosła ukraińskich artystów.

2017-02-21 | Kultura i rozrywka | Krynica
Do 27 lutego w Galerii Sztuki "Siedlisko” w Krynicy- Zdroju można oglądać poplenerową wystawę malarstwa, sztuki i rzemiosła ukraińskich artystów. Dodatkowo, w Pijalni Głównej prowadzone są warsztaty Ukraińskich Mistrzów Artystycznych.
IRA - 30. lat na scenie. Na koncert przyciągnął tłumy fanów.

IRA - 30. lat na scenie. Na koncert przyciągnął tłumy fanów.

2017-02-19 | Kultura i rozrywka | Krynica
W ostatni weekend w krynickiej Pijalni Głównej odbyły się dwa, przedostatnie koncerty w ramach cyklu „Krynica źródłem Kultury”. W piątkowy wieczór (17 luty) przed publicznością wystąpił zespół „IRA”, obchodzący 30. lecie obecności na scenie.
Muzyczna Zima 2017 poleca : Ryszard Rynkowski w Wieliczce  ( 19.02.2017 ) Hotel LENART

Muzyczna Zima 2017 poleca : Ryszard Rynkowski w Wieliczce ( 19.02.2017 ) Hotel LENART

Muzyczna Zima 2017 poleca koncert Ryszarda Rynkowskiego który odbędzie się w jednym z najpiękniejszych hoteli woj Małopolskiego LENART w Wieliczce. ( 19.02.2017 ).
Na wiosenną nutę. Koncert skrzypcowo – fortepianowy.

Na wiosenną nutę. Koncert skrzypcowo – fortepianowy.

2017-02-17 | Kultura i rozrywka | Krynica
20 lutego (poniedziałek), w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy – Zdroju będzie można wysłuchać koncertu Eweliny Listwan (skrzypce) & Krzysztofa Dziurbiela (fortepian).
Muzyczna Zima 2017 poleca: Kayax Showcase na Enea Spring Break w Poznaniu!

Muzyczna Zima 2017 poleca: Kayax Showcase na Enea Spring Break w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy na nasz specjalny Kayax Showcase podczas tegorocznej edycji wydarzenia Enea Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu (20-22.04.2017).
"Koncert wiedeński"  z cyklu "Karnawał u źródeł"

„Koncert wiedeński” z cyklu "Karnawał u źródeł"

2017-02-16 | Kultura i rozrywka | Krynica
Na zakończenie karnawału 2017, Fundacja Ars Activa zaprasza do Starego Domu Zdrojowego na „Koncert wiedeński”, który odbędzie się we czwartek 23 lutego. Wystąpią Mariusz Monczak (skrzypce) i Gajusz Kęska (fortepian).
Muzyczna Zima 2017 - "Magda Szymańska: "Muzyka pomaga wyrazić uczucia!"

Muzyczna Zima 2017 - "Magda Szymańska: "Muzyka pomaga wyrazić uczucia!"

Muzyczna Zima 2017 MTV24.TV i ATV Warszawa prezentują : wywiad z laureatką nagrody "Osobowość Roku 2016" w kategorii "Muzyka".Magda Szymańska: "Muzyka pomaga wyrazić uczucia!"
Kulturalny piątkowy wieczór należał do "Enej".

Kulturalny piątkowy wieczór należał do „Enej”.

2017-02-12 | Kultura i rozrywka | Krynica
Piątkowy występ (11 lutego) „Enej”, który odbył się na scenie Pijalni Głównej, był trzecim koncertem zespołu w ramach cyklu „Krynica - Źródło Kultury”. Wydarzenie przyciągnęło fanów rockowo – folkowy grupy muzycznej, która zaprezentowała swoje największe hity.
12
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica