COMFORTOWA JESIEŃ: WOJTEK LIS nominowany Muzyczny Debiut Jesieni 2020" - GŁOSUJEMY !

COMFORTOWA JESIEŃ: WOJTEK LIS nominowany Muzyczny Debiut Jesieni 2020" - GŁOSUJEMY !
Wojtek Lis
COMFORTOWA JESIEŃ 2020 telewizji MTV24.TV, muzyczny przystanek w ŻEGIESTOWIE. Plebiscyt "Najpopularniejsi" prezentuje ComfortRent www.comfortrent.com.pl i www.mtv24.tv

COMFORTOWA JESIEŃ www.comfortrent.com.pl 2020 telewizji MTV24.TV, rusza plebiscyt muzyczny "Najpopularniejsi Jesieni 2020" w kategorii muzyka FOLK " Debiut Roku" nominowany WOJTEK LIS wokalista i instrumentalista. Działający z zespołem ŁOJDYRYTKI, który specjalnie dla Felicjana Andrzejczaka (25.09.) wystąpi i zaprezentuje min. jeden z przebojów Felicjana Andrzejczaka i kilka ludowych kompozycji.

Jak zagłosować i oddać głos na tego piętnastoletniego artystę młodego pokolenia ?

Wysyłamy SMS na numer : 510 223 506 , opłata wg cennika ORANGE - bez dodatkowych opłat związanych z plebiscytem . W treści wpisujemy : WOJTEK LIS , wraz z imieniem osoby głosującej i nazwą miejscowości z której wysyłamy głos na Wojtka. W ciągu 24h można z jednego numeru wysłać 10 głosów.

Wojtek Lis wraz zespołem ŁOJDYRYTKI dostał zaproszenie od firmy Music Factory , telewizji MTV24.TV do nagrania swojej pierwszej płyty która będzie zawierała najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Materiał zostanie zarejestrowany w studio nagrań MGOK Muszyna , a wydawcą płyty będą BNB Reords & Music Factory

Opracował : MTV24.TV 2020
Współpraca : MUSIC FACTORY & ComfortRent.com.pl - www.comfortrent.com.pl
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica