Dariusz Piskorski "Koncert LIVE / Covery" płyta na "Muzyczne Lato 2019" telewizji MTV24.TV

Dariusz Piskorski "Koncert LIVE / Covery" płyta na "Muzyczne Lato 2019" telewizji MTV24.TV
Dariusz Piskorski
Telewizja MTV24.TV , Portal Ogólnopolski Planeta Kobiet polecają krążek Dariusza Piskorskiego który dzięki dobrze brzmiącemu głosowi , precyzyjnie dobranym repertuarem oddaje w nasze ręce płytę idealną na wakacyjne letnie wieczory we dwoje.

Mamy dla widzów MTV24.TV pięć płyt z autografem , każdy kto chce zdobyć płytę musi wysłać e-mail na adres : malopolskietv@interia.pl , w temacie wpisujemy hasło "MUZYCZNE LATO 2019" , w treści dwa, trzy zdania dla czego to właśnie osoba pisząca ma dostać płytę . Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy upominkami.

Konkurs trwa do dnia 10.07.2019 rok


Dariusz Piskorski urodzony 16 lutego 1976 w Poznaniu . Wokalista Multiinstrumentalista Kompozytor muzyki elektronicznej . Od młodzieńczych lat zafascynowany Polską muzyką . Już w wieku 11 lat swoje pierwsze kroki zaczynał stawiać jako organista w kościele w Nagradowicach .

Uczęszczał do lokalnego ogniska muzycznego ucząc się gry na pianinie i akordeonie gdzie skończył cztery klasy na akordeon. W wieku 15 lat postanowił założyć zespół muzyczny . Trwające próby przyniosły efekt stworzonego duetu pod nazwą „DAREX”. W 1992 roku otrzymał wyróżnienie na Ogólnopolskim konkursie muzyki elektronicznej w Koszalinie. W 1994 z duetu wstąpił do innego duetu jako wokalista i klawiszowiec i tak powstało trio pod nazwą „KWANT „ gdzie popularność otaczała region wielkopolski i nie tylko.

W 1997 roku dodatkowo zajął się grą na organach kościelnych w Sanktuarium w Tulcach . W 2007 roku po rozwiązaniu zespołu „KWANT” zaczął myśleć o karierze solowej śpiewając covery znanych Polskich artystów
. Na uwiecznienie tego nagrał płytę z coverami pt; DARIUSZ PISKORSKI – SENTYMENTALNIE . W tym okresie na jego drodze stanął Michał Gielniak który pomógł w realizacji i nagraniu płyty.

Po zaprzyjaźnieniu się z Michałem Gielniakiem otrzymał od niego propozycję występów na wielkich scenach jako gitarzysta i wokalista drugiego głosu . Te doświadczenia pozwoliły wokaliście wejść na wielką scenę muzyczną. Między czasie Dariusz Piskorski nagrał drugą płytę tym razem z muzyką elektroniczną „MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ” . Koncertując z Michałem Gielniakiem poznawał różnych artystów polskich scen w tym wspaniałe wokalistki Alinę Pszczółkowską i Urszulę Lidwin z którymi jak się później okazało stworzyli fascynując się szwedzką grupą „ABBA” polskie wykonania tego zespołu pod nazwą „MAMMA MIA –SHOW” który cieszy się bardzo dużą popularnością do dnia dzisiejszego.

Po tych wszystkich doświadczeniach przyszedł czas na karierę solową. Przyjęcie wokalisty na koncertach jest bardzo liczne co daje duże zadowolenie publiczności w szczególności Pań z owacjami na stojąco i wspólnym śpiewaniem.

Opracowal ;  MTV24.TV   ( 2019 )
Materiał  Artysta Dariusz Piskorski
Foto: MTV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica