DLA "SZCZEPANA" płyta cegiełka z przebojami KRIST VAN D poleca MTV24.TV

DLA "SZCZEPANA" płyta cegiełka  z przebojami KRIST VAN  D  poleca  MTV24.TV
KRIST VAN D
"You Are TThe One" , You & Me" , "Vacancy" , "Superstar" i wiele innych przebojów klubowych autorstwa KRIST VAN D , zostanie wydane na specjalnej płycie , która będzie "cegiełką" rozdaną na terenie kraju.

Pomagamy "Szczepanowi" , premiera krążka 28.08. 2019 rok.

Krist Van D – prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak – DJ, producent muzyki elektronicznej. Na scenie muzycznej obecny od kilkunastu lat. Występuje w polskich i zagranicznych klubach oraz na większych eventach, m. in. Beach Party Gdynia, Letnia Scena Radia Eska. Współpracuje ze znanymi DJ-ami i producentami europejskiej sceny klubowej: DJ NOVUS (GROOVE COVERAGE), MATTHIAS MENCK (BROOKLYN BOUNCE), THE MATRIX (CREAMTEAM), SHAUN BAKER. Umiejętności i doświadczenia zdobyte we współpracy z innymi owocują realizacją własnych, coraz bardziej śmielszych i ambitnych pomysłów muzycznych.
W pierwszej połowie 2003 roku wchodzi do studia berlińskiej wytwórni MSP Music. Efektem pracy jest pierwszy maxi singiel na płycie CD. Krążek zatytułowany Fly With Me pojawia się jako promo w czerwcu 2003 roku. Utwór odnosi duży sukces w klubach, pojawiając się na playlistach DJ-ów przez długi okres czasu.
W lutym 2004 r. na półkach sklepowych w Polsce pojawia się kolejny maxi singiel (tzw.: EP-ka), zatytułowany Nothing. Na krążku znalazł się między innymi remix tytułowego utworu, zrealizowany przez znanego z hitu Explode Shaun Baker'a (Wielka Brytania) oraz remix kontrowersyjnego rapera Karramby. Materiał promował videoklip, zrealizowany do tytułowego utworu, dostępny również jako bonustrack na płycie.
Pod koniec 2005 roku do stacji radiowych trafia maxi singiel Waiting For Love nagrany wspólnie z Gosią Andrzejewicz. Utwór oraz teledysk promował płytę Krist Van D and Friends vol. 1, która pojawiła się w marcu 2006 roku na półkach sklepowych. Na krążku poza produkcjami Krist`a Van D znalazło się również kilka utworów zaproszonych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.
W październiku 2006 ukazała się na terenie kraju płyta maxi CD pt. Beautiful oraz teledysk promujący to nagranie. Niebawem utwór pojawił się również na płycie winylowej.
Na początku 2007 roku pojawia się singiel oraz teledysk Liquid Love, we wspólnym projekcie Iguana and Krist Van D. W czerwcu 2007 pojawił się w stacjach radiowych oraz TV singiel You Are The One. Utwór podbija w krótkim czasie listy przebojów osiągając pierwsze miejsca, oraz grany jest na najwyższych rotacjach w Polsce i w wielu krajach na całym świecie. Uznawany był za hit lata 2007/2008.
W marcu 2008 do stacji radiowych trafił singiel Keep Your Smile. W stacjach TV ukazał się również teledysk do tego nagrania. Jak w poprzednim hicie You Are The One, wokal należał również do czarnoskórej artystki. Na początku września 2008 w rozgłośniach radiowych pojawił się singiel Sunshine. Następnymi efektami pracy goszczącymi na playlistach stacji radiowych i telewizyjnych są single Summer (Memories) i Feel Me.
Na przełomie 2010/2011 Krist Van D współpracuje z Patricią Kazadi (jako Trish), a efektem są dwa popularne single - On Tonite oraz Be Without You. 2012 rok to letni hit I Dont Mind, grany w wielu krajach Europy.
Początek 2013 roku to powstały we współpracy z Gosią Andrzejewicz singiel Superstar. Natomiast latem ukazuje się przebój Hangover zrealizowany przy współpracy z włoską wokalistką DHANY, która wcześniej nagrywała już ze światowej sławy DJ-ami – największą sławę przyniosły jej hity nagrane z Benny Benassim. Do największych przebojów DHANY należą utwory takie jak Hit My Heart, Make Me Feel czy Rocket In The Sky. Hangover bardzo długo utrzymywał się na szczytach list przebojów (w tym kilka razy zajmował w zestawieniach pierwsze miejsca), oraz zdobył nagrodę Dance Music Awards 2013 w kategorii na najlepszy teledysk polskiej muzyki klubowej. Hangover do dzisiaj jest grany w większości znaczących stacji radiowych i telewizyjnych w Polsce oraz wielu innych krajach (Europa, Rosja, Australia, Daleki Wschód).
Najnowszy singiel Vacancy – którego premiera miała miejsce w grudniu 2014 roku – powstał przy asyście potężnego głosu Niles’a Masona, wokalisty znanego ze współpracy ze światową czołówką DJ`ów – m. in. Davidem Guetta, Afrojackiem, Moguai, Alexem Gaudino, The Disco Fries, czy Cazzette. Niles Mason koncertował niemalże na całym świecie, a utwory w których zaśpiewał plasowały się na czołowych miejscach list przebojów naszego globu. Po niespełna dwóch miesiącach od premiery singiel Vacancy dotarł na podium list DMC TOP 50 oraz DJ`s Magazine Hot Charts, a ilość wyświetleń teledysku na kanale YouTube w lutym 2015 doszła do prawie czterystu tysięcy. Singiel ten to także zapowiedź pierwszego albumu artysty - ENJOY - którego premiera miała miejsce od koniec maja 2015 roku. Kolejne single, które odniosły sukcesy w Polsce i poza granicami kraju to Over Now, You & Me (który zawierał przekaz o pokoju dla świata – ponad milion odsłon teledysku). Najnowszym dziełem jest nowa odsłona hitowego utworu You Are The One (Rework). Teledysk do tego utworu w YouTube, po miesiącu od premiery, przekroczył milion wyświetleń. Singiel znalazł się również na szczycie Top 60 Dance Chart US najczęściej odtwarzanych utworów przez DJ-ów w klubach w USA.
Lato 2017 to klimatyczny utwór In The Dark. Teledysk emitowany w telewizjach muzycznych m.in. w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Norwegii i Rosji.
Obecnie na listach gości nowy utwór „I Need Love”. W utworze słyszymy amerykańskiego wokalistę o polskich korzeniach ADAMA JOSEPHA, który na koncie ma współprace między innymi z takimi sławami muzyki klubowej jak BOB SINCLAR, czy PLASTIK FUNK. Kompozycja „I NEED LOVE” obecnie znajduje się na playlistach stacji radiowych w takich krajach jak: USA, Kanada, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Irlandia, Włochy, Belgia, Niemcy, Azerbejdżan, Costa Rica, czy kraj popularnego ostatnio w Polsce dzięki serialowi Narcos Pablo Escobara – Kolumbii.


Krist Van D spotka się w dnu premiery z Szczepanem i wręczy jemu osobiście krążek z autografem .

Rodzice o historii SZCZEPANA :

Rodzina o Szczepanie :

Droga nigdy nie biegła z górki, lecz Szczepan nadrabiał zawziętością, myśląc przede wszystkim o swojej narzeczonej i o wspólnej przyszłości. Niedawno kupiony samochód, nowa umowa o pracę i wybór projektu przyszłego domu zapowiadały, że w jego życiu miały nastać szczęśliwe dni. Rzeczywistość pokazała jednak wszystko to, co przez lata budujemy i staramy się pielęgnować, to tak naprawdę ogromny żyrandol wiszący na cienkiej wstążce, którą życie może w każdej chwili przeciąć.

Wieczorem 8 maja po Szczepana przyjechało pogotowie, do domu nie wrócił do tej pory. Wszystko zaczęło się od migreny, lecz z migreną można przecież żyć, można wziąć tabletkę, trochę poleżeć w łóżku. W końcu lekarz stwierdził, że to nic niepokojącego – zwykły ból głowy. Tego dnia było zupełnie inaczej – po powrocie z pracy zaczęło się dziać coś dziwnego. Na początku stracił mowę, widać było po nim, że jest śmiertelnie przerażony tym, co się dzieje, lecz nie mogliśmy mu z żaden sposób pomóc. Gdy przyjechała karetka, nie mógł już ruszać nogami.

W szpitalu kazano czekać na swoją kolej. Wydawało się, że lekarze są spokojni i pewni, że życiu i zdrowiu Szczepana nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się potem okazało, byli przekonani, że Szczepan był pod wpływem narkotyków. Podczas badań, zarówno tomografia, jak i toksykologia niczego nie wykazały. Kręcono głowami, załamywano ręce i ciągle powtarzano – efekt imprezowania w weekend, niedługo powinno przejść. Tak jakby zwykłe spotkanie z przyjaciółmi miało być przyczyną stanu Szczepana… Do rana całkowicie stracił władzę nad ciałem, lecz na przetransportowanie do bardziej wyspecjalizowanego szpitala w Krakowie musieliśmy czekać do popołudnia. Nie pomogły prośby, groźby, błaganie, płacz. Na miejscu, lekarze nawet bez badań przedstawili nam najgorszą z możliwych diagnoz: udar niedokrwienny pnia mózgu.

Po paru godzinach te przypuszczenia się potwierdziły, a ordynator zapowiedział, że Szczepan ma bardzo małe szanse na przeżycie, przy czym pierwsze trzy doby będą najcięższe. Ciężko opisać co, czuje się w chwili, gdy w ciągu kilkunastu godzin najbliższa sercu osoba zostaje uwięziona we własnym ciele i rozpoczyna nierówną walkę o przeżycie.

Szczepan tego dnia rano wstał i poszedł do pracy, a wieczorem w szpitalu walczył o życie. Młody sprawny, wysportowany chłopak i nagła zapaść, jakby ktoś nagle wyłączył prąd. Ciężko rozmawiać z najważniejszą osobą w swoim życiu i nie móc mu powiedzieć, czemu to się stało i czy to wszystko skończy się dobrze, podczas gdy ta osoba potrafi jedynie ruszać oczami i raz na jakiś czas uronić łzę szybko niknącą na rozpalonym policzku.

Mimo iż wszyscy, na czele z panią lekarz, która była przy nim praktycznie codziennie, zapewniali nas, że to już przegrana walka, że trzeba zacząć myśleć o przyszłości, Szczepan nie poddał się, ani przez chwilę nie dopuszczając do siebie myśli, że coś może pójść nie tak. Widok przykutego do łóżka syna, narzeczonego, przyjaciela, z wyrazem przerażającego strachu na twarzy to coś całkowicie łamiącego serce. Szczepan na oddziale był najmłodszy, ale jego kondycja nie była w niczym lepsza od 70 latków, którzy jednak większość życia mieli już za sobą.

Kiedy wszyscy myśleli, że przyszedł przełom i Szczepan zaczyna wygrywać, przyszło zachłystowe zapalenie płuc. Dla zdrowej osoby to nic groźnego, ale dla kogoś po tak rozległym udarze, to następna walka o życie równie niebezpieczna. Szczepan trafił na OIOM, by kolejny raz udowodnić, że jego życie jeszcze się nie skończyło. Później powrót na Oddział Udarowy i wszystko od początku. Każdy dzień odsłaniał nowe przeszkody, a końskie dawki antybiotyków osłaniały organizm przed bakteriami, jednocześnie niszcząc odporność. Kolejne infekcje hamowały rehabilitację i odwlekały wszystko w czasie. Każdy miał w uszach jeszcze wesoły głos Szczepana, a przed oczami chłopaka podłączonego do respiratora, karmionego przez sondę, dla którego każdy dzień to sukces a każda bakteria to ogromne zagrożenie.

Nie było i nie ma czasu do stracenia. Znaleźliśmy dla Szczepana jedyny ośrodek w Krakowie, który zgodził się przyjąć go w takim stanie. Lekarze mówili, że paraliż jest całkowity, 4 - kończynowy. Jakie było nasze zdziwienie i samego Szczepana, kiedy po kilku dniach pobytu zaczął poruszać palcami, a potem ręką. Tchnęło to w niego dodatkową energię i nadzieję, sprawiło, że chce ćwiczyć nawet wtedy, gdy już kompletnie nie ma siły i z wysiłku cały oblany jest potem.

Perspektywa powrotu do dawnego życia stała się realna jak nigdy wcześniej. Niestety tak fachowa opieka wiąże się z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości finansowe. Jesteśmy pewni, że długotrwała rehabilitacja zdziała cuda, nastąpi przełom i Szczepan wkrótce pokona ogromny dystans w swoim powrocie do sprawności. Niestety powrót z tak dalekiej podróży jest niesamowicie mozolny, ale najważniejsze, że widzimy efekty ciężkiej pracy Szczepana. Jeśli chodzi o siłę mentalną, nastawienie i wsparcie, jesteśmy w to bogaci. Brakuje nam rzeczy, niestety w tym przypadku najważniejszej, czyli pieniędzy.

Pomóżcie naszemu synowi wstać z łóżka i ruszyć w poszukiwaniach utraconego życia. Wierzymy, że ludzi o dobrym sercu jest więcej niż tych obojętnych i razem pokażemy, że zjednoczenie w potrzebie potrafi zdziałać cuda


Opracował : MTV24.TV ( 2019 )

LICZYMY NA POMOC I WSPÓŁPRACĘ WIDZÓW TELEWIZJI MTV24.TV I FRM

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica