Dyplomy dla aktywniejszych uczestników bezpiecznych ferii.

Dyplomy dla aktywniejszych uczestników bezpiecznych ferii.
Świetlica środowiskowa "Biały Lotos" zorganizowała dla najmłodszych dwutygodniowe, atrakcyjne „Bezpieczne Ferie Zimowe 2012”. Na zakończenie zajęć najaktywniejsi uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. 

Bezpłatne zajęcia odbywały się pod fachowym okiem opiekunki Anety Kaczmarek. Przez 12 lat pracy w tutejszej placówce przekonała się, że ofiarowane dobro wraca do nas ze zdwojoną siłą. - Uwielbiam, gdy wracam z dziećmi z wycieczki a one pytają: Proszę pani, a jutro co robimy? To jest właśnie ta dziecięca niewinność i wielka radość z małych rzeczy. Wtedy jestem przekonana, że to co robię ma sens”. - mówi.
     W dwutygodniowym programie „Bezpiecznych Ferii” znalazło się wiele atrakcji, w tym spotkania ze służbami mundurowymi i wycieczka do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego. Podczas wizyty w sądzie dzieci dowiedziały się na czym polega praca w tej państwowej instytucji, a w GOPR ze - usłyszały opowieść „Jedna minuta - całe moje życie”. Nie zabrakło też szaleństw na łyżwach, wyjścia do kina, a także ogniska zorganizowanego na „Prometówce”. Dzieciaki smażyły przepyszne kiełbaski, popijając ciepłą herbatą. Były też liczne konkursy plastyczne z nagrodami, a także gry i zabawy stolikowe, turniej w bilarda i piłkarzyki.

(MK) fot. "Biały Lotos"

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Biały Lotos

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica