Ilona Adamska – Kobiety z pasją & "Szypta Luksusus" w Krakowie ( 25.XI. godz:19.00 )

Ilona Adamska – Kobiety z pasją  &  "Szypta Luksusus" w Krakowie ( 25.XI. godz:19.00 )
Poleca MTV24.TV
Ambasada Pacyfiku - Hotel "Gródek" ul. Na Gródku 4 w Krakowie zapraszamy na spotkanie pt "Ilona Adamska – Kobiety z pasją". Jednocześnie zostanie zaprezentowana książka "Szczypta Luksusu" która jest idealnym prezentem na zbliżające się Mikołajki i upominki pod choinkę 2015 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz.19.00 nie zabraknie tortu od firmy Steskal .Media patronat: MTV24.TV i Music Media Press.

ILONA ADAMSKA  w "AMBASADZIE PACYFIKU "

Od dawna marzyłam o stworzeniu przestrzeni dla Kobiet w Ambasadzie Pacyfiku. Znam wiele takich kobiet, które odważyły się robić w życiu coś niestandardowego, mają zadziwiające pasje lub ścieżkę kariery. Prowadząc restaurację, sklep i tzw. gospodarstwo domowe wiem, ile życie pasją kosztuje czasu, zdrowia i pieniędzy.

Nasze comiesięczne spotkania są po to, aby podzielić się swoimi doświadczeniami życiowymi. Chcemy świętować nasze sukcesy. Chcemy się motywować do podejmowania nowych wyzwań. Chcemy dzielić się doświadczeniami po to, aby kolejnym kobietom było łatwiej zawalczyć o swoje marzenia. kazdy

Jeśli więc żyjesz pasją na codzień – przyjdź zainspirować inne kobiety.

Jeśli chcesz realizować swoje marzenia – przyjdź się uczyć od innych i szukać wsparcia.

Jeśli chcesz wspierać dzielne kobiety – przyjdż i ty!

Kolejne spotkanie 25 listopada, wyjątkowo we ŚRODĘ. Naszym gościem będzie Ilona Adamska, której energią i doświadczeniem zawodowym możnaby obdzielić kilka osób. Zapraszamy serdecznie. W trakcie tego wieczoru odbędzie się prezentacja książki "Szczypta Luksusu" , która zawiera przepisy kulinarne szefa kuchni "Ambasada Pacyfiku" .

To jeden dzień w miesiącu, a może zmienić Twoje życie. Znajdziesz pyszne jedzenie i nowe przyjaźnie. Warto!

Poleca: MTV24.TV
Opracował : Music Media Press  & Ambasada PacyfikuKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica