Jesienny koncert młodych adeptów sztuki muzycznej

Jesienny koncert młodych adeptów sztuki  muzycznej
Towarzystwo Promocji Talentów „Dla Sztuki” z Żywca oraz Szkoła Muzyczna w Krynicy - Zdroju zaprosili melomanów (i nie tylko) 24 października / poniedziałek / na „Koncert Jesienny” do Pijalni Głównej.    

Przed publicznością wystąpili młodzi artyści z Zakopanego, Krynicy - Zdroju, Żywca oraz Katowic. Urozmaicony repertuar oraz gra na różnych instrumentach przyciągały uwagę słuchaczy. Każdy występ był nagradzany brawami.
  Towarzystwo Promocji Talentów powstało 18 marca 1995 r. w Żywcu. Umożliwia występowanie oraz prezentowanie możliwości wykonawczych młodym adeptom sztuki. Promuje polską muzykę jak też polską kulturę wykonawczą. Jest ona zasługą pedagogów polskich liceów muzycznych wychowujących młodych artystów ale też jest zasługą samej utalentowanej młodzieży. Krynicki koncert był 74 koncertem zorganizowanym przez Towarzystwo. Do tej pory w koncertach wzięło udział 250 wykonawców z różnych regionów polski: z Żywca, Bielska-Białej, Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Kłodzka, Polanicy Zdroju, Łodzi, Krynicy, Krakowa, Zakopanego i Łańcuta.

Andrzej Gulewicz

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica