Już jeden dzień do premiery CNO2

Już jeden dzień do premiery CNO2
     Przed sobotnią premierą nowej płyty "Całkiem Nowe Oblicze 2", poznańska grupa Slums Attack udostępniła jedno z nowych nagrań. "Radio Wolna Europa" jest niezwykłe o tyle, że przez 9 minut utworu słyszymy aż... 8 języków. Rapowym gospodarzem jest oczywiście Peja, którego gośćmi w nagraniu są Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijack (Anglia).

     Utwór "Radio Wolna Europa" to ukoronowanie naszej europejskiej trasy i ukłon w stronę artystów, których na niej poznaliśmy. Pokazujemy w nim, jak bardzo Slums Attack się otworzył, jaką drogę przeszedł od lokalnego składu do koncertującej na międzynarodowych scenach formacji. Z drugiej strony udowadniamy, jak bardzo ponadnarodowy a co za tym idzie uniwersalny jest sam hip-hop – mówi poznański raper. Dla naszych czytelników ciekawostka - tematycznie "Radio Wolna Europa" jest kontynuacją piosenki pod tytułem... "Głos Wielkopolski".

     Premiera nowej płyty Slums Attack 15 września. Dzień wcześniej w poznańskim klubie Eskulap impreza promująca płytę, z udziałem jej twórców - początek o godzinie 20, bilety kosztują 15 złotych.
Autor: Tomasz Studniarz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica