Krist Van D " I NEED LOVE " , hitem na Muzyczne Lato 2018

Krist Van D   " I NEED LOVE " ,  hitem  na  Muzyczne Lato 2018
KRIST VAN D w MTV24.TV

MTV24.TV  poleca  na  "MUZYCZNE LATO 2018 "

 

Muzykę tworzoną przez polskich producentów coraz częściej można usłyszeć w światowych radiach i na zagranicznych listach przebojów. Po sukcesach C-Boola, którego hity trafiły na szczyty notowań m.in. w Rosji, czy Austrii, kolejny polski producent muzyczny Krystian Dobraszak, ukrywający się pod pseudonimem Krist Van D ze swoim najnowszym singlem „I Need Love” trafił już na 154 playlisty stacji radiowych rozsianych po całym świecie. 

 

 

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich dj-ów KRIST VAN D kilka tygodni temu zaprezentował znakomity utwór taneczny z myślą o zbliżających się wakacjach. 

 

 

Kompozycja „I NEED LOVE” właściwie natychmiast stała się hitem w wielu krajach na cały świecie. Obecnie znajduje się na playlistach aż 154 stacji radiowych w takich krajach jak: USA, Kanada, Brazylia, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Irlandia, Włochy,  Belgia, Niemcy, Azerbejdżan, Costa Rica, czy kraj popularnego ostatnio w Polsce dzięki serialowi Narcos Pablo Escobara – Kolumbi.

 

 

KRIST VAN D to jeden z najbardziej uznanych polskich dj-ów i producentów muzyki tanecznej z powodzeniem koncertujący po całym globie, którego utwory takie jak „YOU ARE THE ONE”, „VACANCY”, „YOU AND ME” od dekady grane są w klubach na całym świecie oraz na amerykańskich, azjatyckich i europejskich listach przebojów.

 

 

W utworze “I NEED LOVE” słyszymy amerykańskiego wokalistę o polskich korzeniach ADAMA JOSEPHA, który na koncie ma współprace między innymi z takimi sławami muzyki klubowej jak BOB SINCLAR, czy PLASTIK FUNK.

 

 

Utwór „I NEED LOVE” mówi o tym, że każdy z nas potrzebuje miłości i bez względu na płeć.

 

 

Sam utwór w ocenie ponad 50 szefów muzycznych stacji radiowych z całego świata zdobył aż 3,95 punktu w 5 stopniowej skali, co pokazuje wielki potencjał na tytuł jednego z hitów lata. 

 

 

Polska premiera „I NEED LOVE” odbyła się piątek 25 maja na kanale youtube #PUBLIC IMAGE. Utworowi towarzyszą dwie wersje teledysku. Wersja soft i wersja spicy. Sam singiel wsparty jest również gamą tanecznych remixów.

 

Muzyczna  premiera  telewizji  MTV24.TV / Planety Kobiet  / Fonomedia  Group  ma miesce   30.maja  2018 . , nagranie jest nominowane  do  "Przeboju Lata 2018". Muzyczny plebiscyt  rusza , głosy wysyłajcie na adres: onemedia@interia.pl

 

Krist Van D , który świętuje  swoje  15-to lecie działaności artystycznej , zapowiada wspólnie z  firmą Fonomedia Group , specjalny już zapowiadany album "15/15" . Piętnaście hitów  na piętnastolecie działalności . Premiera  29.czerwca.

 

Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV

 

 

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica