Krynica: Polka dziadek, Kasia Kowalska & Kombi. Zabawa na 102!

Krynica: Polka dziadek, Kasia Kowalska & Kombi. Zabawa na 102!
     Do północy 31 lipca (sobota ) rozbrzmiewała na krynickim stadionie sportowym polka „Lata z radiem”, które od godziny 16. prowadził dziennikarski duet Roman Czejarek i Zygmunt Chajzer. 

  
   Wierni słuchacze radiowej jedynki gromadzili się przed estradą już we wczesnych godzinach popołudniowych, aby zobaczyć popularnych dziennikarzy. Bogaty program artystyczny przyciągnął na stadion wielu miłośników tej popularnej audycji, która liczy już prawie 40 lat. Dzieci zabawiał Pan Japa, aktor, reżyser i scenarzysta, który najbardziej ceni sobie kontakt z najmłodszą widownią na żywo. Starsza publiczność świetnie się bawiła, gdy ze sceny padały humorystyczne skecze w wykonaniu kabaretu OT. TO, Nie zabrakło konkursów dla całych rodzin, które przygotowywali sponsorzy. Rozegrano m.in. zabawę o nazwie Lazur i S jak Super Ser czyli wybory mistrza litery „s”. Jej zwycięzcy, którzy musieli wykazać się wiedzą i sprytem, zasiedli na tronie, mając na głowach korony. Nagrodami były też radiowe gadżety: koszulki, kubki i stonogi.
     Jedną z gwiazd wieczoru była Kasia Kowalska, która zaśpiewała hity: „A to, co mam”, „Pieprz i sól” i inne. Wśród przebojów wykonanych przez zespół „Kombi” znalazły się utwory „Gdzie jesteś dziś” i „Nasze rendez – vous” oraz piosenki z najnowszego albumu „O miłości. Publiczność świetnie się bawiła, a niektórzy nawet tańczyli.
     Jak zwykle dla przybyłych gotował Robert Sowa, dbając w ten sposób o ich podniebienie. Pogoda dopisała, być może dlatego, że – jak powiedział Zygmunt Chajzer – „Organizatorzy się o to postarali. Dokoła Krynicy krążyła od rana burza i deszcz, a stadion ominęła”

(M)
Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica