MTV24.TV & IMPERIUM KOBIET poleca : Biznes po Godzinach – summer edition 2015

MTV24.TV & IMPERIUM KOBIET  poleca : Biznes po Godzinach – summer edition 2015
poleca MTV24.TV
Biznes po Godzinach – summer edition 2015  poleca : MTV24.TV  i IMPERIUM KOBIET


Masz dość pracy w korporacji? Planujesz powrót do aktywności zawodowej po urlopie macierzyńskim? Masz pomysł na biznes albo dopiero go szukasz? Chcesz pracować na własny rachunek? Jeśli na choćby jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że nie może Cię zabraknąć na warsztatach Biznes po Godzinach! Spotkania te, których organizatorem jest Fundacja Twoja Inicjatywa!, powstały z myślą o przedsiębiorczych, nie bojących się nowych wyzwań kobietach:
- Przekonujemy się, że kobiety są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne w biznesie. Panie o wiele chętniej niż mężczyźni dążą do samodzielności i potrafią wykorzystać sprzyjające okoliczności by budować własny biznes – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!
Statystyki potwierdzają, że polski biznes nie ma płci – coraz więcej firm zakładają kobiety. Część z nich godzi prowadzenie firmy z macierzyństwem i dbaniem o dom.
- Wiele kobiet z sukcesem prowadzi już własne firmy. Osoby, które dopiero planują otworzenie działalności gospodarczej często potrzebują pomocy w stawianiu swoich pierwszych kroków w biznesie. Nie brak również pań, które ciągle szukają pomysłu na siebie… Z myślą o nich wszystkich przygotowaliśmy warsztaty Biznes po Godzinach, które stanowić będą nie tylko solidną dawkę wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy, ale będą też okazją do nawiązania ciekawych relacji biznesowych.- mówi Katarzyna Wicha, koordynator marketingu i rozwoju Fundacji Twoja Inicjatywa!
Pierwsza edycja spotkań Biznes po Godzinach okazała się wyjątkowym sukcesem. Na wydarzeniach organizowanych w Warszawie spotkało się wiele kobiet z pasją chcących budować i rozwijać swój biznes
- Gdy w zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować wakacyjny cykl spotkań Biznes po Godzinach nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. W związku z prośbami naszych beneficjentów i partnerów, tegoroczną edycję postanowiliśmy zorganizować w różnych miastach i częściach Polski. - opowiada Anna Flaga Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!
W tym roku spotkania Biznes po Godzinach organizowane będą zatem w następujących miastach:
• 25 czerwca Kraków
• 9 lipca Poznań
• 30 lipca Wrocław
• 13 sierpnia Warszawa
Organizator spotkań, Fundacja Twoja Inicjatywa!, zapewnia różnorodność tematów, wśród których znajdą się zagadnienia istotne dla biznesu jak:
• Pierwsze kroki w biznesie - od czego zacząć?
• Inspirujące historie sukcesu, czyli własny biznes od kuchni
• Budowa strategii marketingowej firmy
• Dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla własnych biznesów
• Fundusze unijne – dla kogo i jakie szanse ?
• I wiele innych…
O tym, że warto uczestniczyć w spotkaniach dla przedsiębiorczych pań, najlepiej świadczą wypowiedzi uczestniczek z zeszłorocznej edycji warsztatów Biznes po Godzinach:
• Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym ze spotkań Biznes po Godzinach. Jestem pod wrażeniem kameralnej atmosfery, komfortu miejsca, klasy osób prowadzących i merytorycznej wartości prelekcji. Efektem tego spotkania było nawiązanie interesującej znajomości biznesowej, która zapoczątkowała kolejne kontakty. Podsumowując, to był bardzo przyjemny i inspirujący wieczór. - mówi Joanna Toporowska, która wzięła udział w I edycji Biznes po Godzinach.
• Biznes po Godzinach to świetna inicjatywa nie tylko dla osób szukających pomysłu na biznes, ale również tych którzy już prowadzą własne firmy i szukają inspiracji na ich rozwój i doskonalenie. Warsztaty dają niepowtarzalną możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń z ludźmi sukcesu, którzy mają odwagę torować własną drogę oraz motywować do tego innych. – mówi Magda Kowalska, która wzięła udział w III edycji spotkań z cyklu Biznes po Godzinach 28.08.2014 w Warszawie.
W tym roku głównymi partnerami spotkań są znane i lubiane magazyny dla Kobiet:
• Miasto Kobiet
• Imperium Kobiet
• Madame

Zapraszamy!
Szczegóły na stronie www.twoja-inicjatywa.pl

Opracował : MUSIC  MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Zapraszamy do wspólnej wakacyjnej zabawy z telewizją MTV24.TV
"MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , OPOLE , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica