Muszyna i Krynica pomagały powodzianom. Zebrano 9 tyś. zł.

Muszyna i Krynica pomagały powodzianom. Zebrano 9 tyś. zł.
     W muszyńskim Amfiteatrze na Zapopradziu (31 lipca, sobota), a następnie na krynickim Deptaku (1sierpnia, niedziela) odbyły się koncerty charytatywne „Pomóż powodzianom”. Prowadzili je Iwona Kubicz i Aleksander Ładysz. 

     Przed publicznością wystąpili znakomici śpiewacy: Agata Marcewicz – Szymańska (sopran) i Piotr Rafałko (tenor) oraz Aleksander Ładysz(bas). W ich wykonaniu posłuchać można było utworów operowych, operetkowych i musicalowych. Na estradzie zatańczył również Zespół Tańca Artystycznego „Miniatury”, który przedstawił widowisko baletowe. Zagrały też Międzynarodowa Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Bernarda Le Monnier oraz Orkiestra Zdrojowa pod batutą Mieczysława Smydy.
     Nie było biletów, jedynie cegiełki o wartości 25 zł, które każdy mógł wykupić. Licytowano też sześć złotych cegiełek, po trzy w każdym z uzdrowisk. Dochód z obu koncertów w wysokości ok. 9 tysięcy złotych zostanie przekazany dla powodzian z Krynicy, Powroźnika i Muszyny.
     Organizatorami koncertów byli Lions Club Warszawa Arka, Polcanart Kanada, a także Urzędy Miast w Krynicy i Muszynie.

(M)
 
Autor: Webmaster

Komentarze

2012-12-16 19:20:31 - pyGIOiHBX ip:92.79.27.208
Świetny tekst! Przy okazji ualtwriłem sobie, że 90% ludzi jest bardzo leniwych i rzeczywiście zapłacą nawet sporo za coś co obiecuje efekty bez wysiłku/
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica