MUSZYNA NA ZIMĘ - Noworoczny konkurs MTV24.TV i Planety Kobiet odpowiedzi przesyłamy do 30.01.2019

MUSZYNA NA ZIMĘ - Noworoczny konkurs MTV24.TV i Planety Kobiet odpowiedzi przesyłamy do 30.01.2019
MUSZYNA NA ZIMĘ - Noworoczny konkurs MTV24.TV i Planety Kobiet odpowiedzi przesyłamy do 30.01.2019 Zapraszamy do udziału w pierwszym zimowym konkursie z nagrodami , które ufundował Urząd Miasta Muszyna ,zapraszający na wypoczynek przez cały rok. MUSZYNA jest jednym z naszych partnerów tegorocznej akcji "Muzyczna Zima 2019"


Odpowiedzi na pytania konkursowe prosimy przesyłać na adres: fonomediagroup@interia.pl w terminie do 30.01.2019.


Do wygrania zestawy upominków związanych z perłą uzdrowisk MUSZYNA wraz z najnowszymi płytami Natalii Opyrchał i Krist Van D (krążki promują działania Fundacja A.R.T. Przeciw przemocy).

Pytania konkursowe brzmią:

1) Miejscowa ludność powiada, że w tym miejscu można usłyszeć i poczuć „oddech diabła”. Bulgotka i Dychawka to nazwy źródełek jednego z wyjątkowych pomników przyrody na terenie gminy Muszyna. Jak nazywa się jedna z największych tego typu atrakcji w Europie?

2) Dawniej ziemie Muszyny należały do biskupów krakowskich. Tereny te dysponowały własną administracją, sądownictwem i wojskiem. Jakie miano nosiły włości istniejące od XIII do XVIII wieku?

3) Proszę wymienić przykładowe dwa schorzenia leczone w uzdrowisku Muszyna-Złockie...

4) Od wieków nad Muszyną góruje zamek, który niegdyś strzegł granic. Jego ruiny można zwiedzać o każdej porze roku. Z którego wieku pochodzi budowla, która powstała za czasów panowania Kazimierza Wielkiego?

5) Oprócz tradycyjnych zimowych form wypoczynku jak narty, snowboard, łyżwy, kuligi, spacery w rakietach śnieżnych i przejażdżki skuterami śnieżnymi w Muszynie można także pojeździć na specjalnych sankach po największej w Europie Ślizgostradzie. Gdzie się ona dokładnie znajduje?Gwiazdami tegorocznej akcji "Muzyczna Zima 2019" będą min: TERESA WERNER , HALINA FRĄCKOWIAK ( 55 lat na muzycznej scenie ) , DJ KRIST VAN D , oraz wykonawcy młodego pokolenia .

Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica