Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV i specjalny koncert 18.stycznia w Krakowie poleca MTV24.TV

Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV  i specjalny koncert 18.stycznia w Krakowie poleca MTV24.TV
Koncert z MTV24.TV Kraków
18 stycznia 2015 roku MTV24.TV zaprasza na specjalny koncert , który jest częścią "Muzycznej Zimy 2015 MTV24.TV , w tym roku odbywający się pod hasłem "Bezpieczny,bo widoczny" .
Koncert Invitation to klimatyczna uczta muzyczna. W elektro-akustycznym brzmieniu wymownych tekstów intrygujące uczucia są gwarancją doznań. Finał odbędzie się w Krakowie 18 stycznia o godzinie 20:00 w Klubie Pod Jaszczurami ( Rynek Główny 8 ).
Koncert Finałowy Invitation – zaproszenie do wyjątkowego świata muzyki.


Pochodzący z Sądecczyzny aktor-wokalista Arkadiusz Obrzut finalizuje Project Invitation!
Do jego współtworzenia w 2013 r. Artysta zaprosił Adriana Bryłę i Pawła Sowę, którzy są współautorami muzyki. Pierwszy koncert rozpoczynający cykl wystąpień z utworami Invitation miał miejsce w krakowskim Klubie Kuranty 9 listopada 2013 r. okazując się sukcesem. Od początku stycznia 2014 r. tytułowy, promocyjny utwór „Zaproszenie” przez kilka miesięcy można było usłyszeć w rozgłośniach internetowych oraz na antenie Radia RDN Małopolska, co zaowocowało koncertem promującym projekt, na tarnowskim Rynku 17 lipca 2014 r. podczas I Festiwalu Młodej Muzyki.

Impulsem do tworzenia własnych tekstów i muzyki była współpraca z pochodzącym z Piotrkowa Trybunalskiego muzykiem Wojtkiem Baranowskim. 9 maja 2013 r. w Krakowie miała miejsce premiera mojego pierwszego utworu „Być szczęśliwym”, który Wojtek w całości zaaranżował. Po jakimś czasie wyjechał do Warszawy, gdzie realizuje się z powodzeniem na skalę ogólnopolską, zostawiając mnie w Krakowie, z głową pełną planów i inspiracji. Cieszę się bardzo, że mogłem z nim tworzyć i uczyć się od niego. – mówi Arek.

Na potrzeby projektu powstało 11 autorskich tekstów Arka o tym, co w życiu ważne – miłości, niełatwych wyborach, poszukiwaniu własnego „ja”, a w dużej mierze akceptowaniu swej tożsamości.

Szczególnie zależy mi na tym, aby ludzie mogli dotrzeć do tej twórczości i ustosunkować się, czy ten rodzaj postrzegania świata, wyrazu artystycznego jest im bliski bądź nie. Myślę, że każdy w tych tekstach odnajdzie „coś” dla siebie i podobnie jak znana krakowska artystka Pani Lidia Jazgar, poczuje się zaintrygowany tym, do „kogo to” i czy podobnie jak ja mówiłby o miłości, tęsknocie, pogoni za marzeniami. Ludzie wydają się być zakamuflowani w wirtualnym wyrażaniu tego co myślą, czują. Ja chciałbym prostym językiem po części odkryć cząstkę siebie - mówi o sobie i swojej twórczości Arkadiusz Obrzut.

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY BO ,WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ ZAPRASZA
WIDZÓW MTV24.TV ( Wypoczynek przez cały rok )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica