MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca: Arkadiusz Obrzut - z pasji i miłości do sceny ...

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca: Arkadiusz Obrzut - z pasji i miłości do sceny ...
poleca : MTV24.TV
Arkadiusz Obrzut - z pasji i miłości do sceny ...   Poleca : MTV24.TV

Pochodzi z Sądecczyzny. Jego talent rozbrzmiewa na scenach krakowskich, a wkrótce może usłyszy cała Polska... "Nic na siłę" - odpowiada z konsekwencją. Arek to przykład na to, że talent, wytrwałość i praca w połączeniu z charyzmą, operatywnością przynoszą wymierne korzyści.


Rok 2015 rozpoczął z wielkim przytupem na scenie jednego z najstarszych polskich klubów studenckich, mianowicie Klubu Pod Jaszczurami w Krakowie. 18 stycznia odbył się Koncert Finałowy projektu Invitation, w ramach którego Arek przez dwa lata promował własną twórczość, przy współpracy muzycznej z Adrianem Bryłą i Pawłem Sową. Na potrzeby projektu powstało 11 autorskich tekstów wokalisty o tym, co w życiu ważne - miłości, niełatwych wyborach, poszukiwaniu własnego "ja", a w dużej mierze akceptowaniu swej tożsamości.


Największą inspiracją są dla mnie ludzie. Od drugiego człowieka czerpiemy najwięcej bodźców, które kierunkują nasze działania. Poprzez własne doświadczenia, jak i obserwację tego, co dzieje się wokół mnie, postanowiłem stworzyć teksty, z którymi większość z nas, na różnych etapach życia będzie mogła się utożsamić. - opowiada Arek.


30 kwietnia 2015 r. w Międzynarodowy Dzień Jazzu na scenie legendarnej Piwnicy Pod Baranami Arek ponownie zagrał koncert z utworami Invitation, ze specjalnie przygotowanymi na ten dzień aranżacjami. Jak sam mówi: "Było to apogeum szczęścia, z którego jestem dumny, a przede wszystkim zmotywowany do dalszej pracy".


Przygodę ze sceną rozpoczął w grupie teatralnej, występował w zespołach folklorystycznych i podpatrywał rodziców, którzy do dziś są aktywnymi członkami jednego z nich.


Z ogromnym sentymentem wspominam i doceniam pracę z p. Bogumiłą Kowalską. Wspaniałą choreograf, a przede wszystkim wizjonerką wystąpień scenicznych. Jej wiedza, profesjonalizm oraz zaangażowanie w pracę z grupą od zawsze mnie intrygowały i wiedziałem, że jest to droga, którą chcę podążać. Wdzięczy jestem rodzicom, że nie tłumili moich zainteresowań, będąc jednocześnie z nich dumny, że sami do tej pory potrafią oderwać się od codziennych obowiązków, pracy zawodowej, aby móc działać w zespole regionalnym. - dodaje Arek. Scena nie tylko wymaga, również uczy... samodyscypliny, odpowiedzialności i jest najlepszym weryfikatorem autentyczności. Często powtarzam, że jeżeli nie będzie mi dane występować na scenie, tak jakbym to sobie wymarzył, to będę chciał z moją pasją, wrażliwością, doświadczeniem dzielić się z innymi. Od dłuższego czasu, jako również absolwent pedagogiki obserwuję wielką potrzebę solidnej edukacji kulturalno-artystycznej wśród młodego społeczeństwa. Mnie do pewnego momentu tego bardzo brakowało, jestem przekonany, że na tego typu zajęcia rozwojowe znalazłoby się zawsze wiele chętnych, przynajmniej powinno. - kontynuuję Arek.


Arkadiusz Obrzut talent aktorski doskonalił uczestnicząc w wielu warsztatach prowadzonych przez cenionych aktorów, reżyserów, scenarzystów. W 2012 roku na zaproszenie Grzegorza Jurasa zagrał w spektaklu "Hotel Babilon", gościnny angaż był jednocześnie egzaminem aktorskim, jednym z najwyżej ocenionych. Śpiewu uczył się w klasie Rafała Kępińskiego. Wystąpił w talent Show X-Factor i Must be the music. Od 2013 r. związany z Agencją Impresaryjno-Artystyczną "Klaps-Art". Od 2014 r. pełni funkcję prezesa krakowskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych IFKA. Od 2015 r. Członek Honorowy Stowarzyszenia Edukacji Nieformalnej KULTURAtka, dla którego był redaktorem i recenzentem teatralnym. Pełen optymizmu, pasji i wytrwałości wyznacza sobie kolejne cele, starając się je konsekwentnie realizować.


6 września na scenie jednego z najlepszych polskich klubów jazzowych - Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie, odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego artysta zaprezentuje utwory inspirujące w działalności artystycznej.


Podczas koncertu towarzyszyć mi będą wspaniali ludzie. Razem współpracujemy od dłuższego czasu i mamy dla publiczności tak dużo pozytywnych emocji, że nie można im się oprzeć. Zapraszamy serdecznie! - podsumowuje Arek.

Opracował i poleca: MTV24.TV
Opracował :  Music Media Press  dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica